препоръчайте педиатър от варна

  • 697
  • 5
  •   1
Отговори
моля ви да ми препоръчате педиатър от варна и ако е възможно и координати
ще се радвам да споделите и мнение

# 1
  • Мнения: 17 402
Погледни в здравния справочник, има много теми Peace Аз бих препоръчала д-р НИколова и д-р Ваня Александрова.

# 2
извинявам се но къде да търся този справочник(адрес)

# 3
# 4
  • Мнения: 128
д-р Ружа Панчева, тел.0899659873, или 88 94 60 всичките ни колеги водим децата си при нея и и се доверяваме напълно, винаги е много отговорна, внимателна, точна в преценките си, проследява всеки случай и децата я обожават. Работи и със здравната каса, поема и посещения по домовете. самата тя е около 30г., с малки деца, работи в терапията и информацията при нея винаги е актуална.
 
 

# 5
  • Мнения: 2 784
д-р Ружа Панчева, тел.0899659873, или 88 94 60 всичките ни колеги водим децата си при нея и и се доверяваме напълно, винаги е много отговорна, внимателна, точна в преценките си, проследява всеки случай и децата я обожават. Работи и със здравната каса, поема и посещения по домовете. самата тя е около 30г., с малки деца, работи в терапията и информацията при нея винаги е актуална.
 
 

С две ръце съм за д-р Панчева, освен в Терапията преглежда и в м.ц. Юг до ВИНСа, подкрепя кърменето и късното захранване, никога не бърза да предпише антибиотик, интересува се от новостите в детската медицина. Аз лично с нея случих на педиатър, живот и здраве и второто си при нея ще запишем.

Общи условия

Активация на акаунт