linea negra

  • 1 084
  • 3
  •   1
Отговори
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
реших да питам и тук след като не намерих никаква информация в нет.
не питам за себе си. такава линия при мен не се появи, но малкия се роди с нея и все още я има, въпреки 4е избледнява ве4е.
знаете ли на какво се дължи и има ли някой с такъв слу4ай. питам за бебе.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 097
 Rolling Eyes Имаш пред вид, че прилича на негърче? Rolling Eyes

Имаше един случай преди доста години. Бяла майка, бял баща - нищо, което да напомня за негри. Ражда се бебе - мулатче.  oops Скандали, развод.
И в съдебното заседание едната от майките (не си спомням коя точно - свекървата или тъщата) си признава, че е имала връзка с негър.  smile3511

Чувала съм, че се предава много поколения напред. Аз съм си нормална, според мен, но моята майка прилича на арменска циганка (50% я правят арменка, другите 50% - циганка).  smile3517 Да се чуди човек как така съм нейна дъщеря! но няма съмнения. Глас, движения, жестове - всичко останало = същото!

# 2
  • Мнения: 8 505
Rolling Eyes Имаш пред вид, че прилича на негърче? Rolling Eyes
....................

Не.Доколкото разбирам става въпрос за кафявата линия,която се появява на корема по време на бременност.В този случай обаче се е появила на сина и,а не на нея.

# 3
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Rolling Eyes Имаш пред вид, че прилича на негърче? Rolling Eyes
....................

Не.Доколкото разбирам става въпрос за кафявата линия,която се появява на корема по време на бременност.В този случай обаче се е появила на сина и,а не на нея.

 ShockedТова(второто) имам предвид. за линията

Общи условия

Активация на акаунт