Помогнете ми за педиатър!

  • 649
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
моля да ми помогнете да си избера нов педиатър. В София съм, в квартал Изток.
Педиатърката при която ходим сега е в Младост 3 в 25 поликлиника, но изобщо не сме доволни от нея, никакво внимание не ни обръща. И това е най-малкото, колкото пъти отидем висим пред кабинета и по час и нещо, че и повече и то без да преувеличавам. Не трябва ли да си има дни и часове само за детска консултация? Отивам и вода бебе на 1 месец и стоим над един час в помощение с една камара възрастни, болни хора, които са с температура кашлят и кихат. Е, как да си тръгна пак със здраво бебе Sad Доста съм разочарована, моля ви споделете как минават вашите консултации. И ако можете да ми препоръчате добър педиатър ще съм ви много благодарна! Дори не държа да ми е много близо.
Благодаря ви! Поздрави!

# 1
  • Мнения: 4 668
Мога да ти препоръчам нашия педиатър - д-р Пламен Масларски от " ВИТА " , изключително внимателен към децата и родителите , компетентен и отзоваващ се по всяко време на денонощието ! Във " ВИТА " бебенцата чакат в стая - изолатор , за да нямат контакт с други пациенти и винаги е със записан час . Единствено е това , че е частна болница и посещението струва 18 лв. , но за това внимание и условия е нищо ! Аз съм му се доверила от самото начало , няма въпрос на който да не ми е отговорил или някога да не се е държал перфектно . Отидеш ли един път при него , няма да помислиш за друг . За отношението към децата , няма да говоря колко е внимателен , само ще кажа , че е невероятен специалист и страхотен човек ! Ако се интересуваш ще ти дам координати ! А и ще ти е удобно да ходиш там ! newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 1 097
Ами аз съм се отказала от услугите на педиатър и ходя също в частен медицински център. Нашия е в центъра на града. Прегледа е 20лв.

Но педиатъра към здравната каса е необходим! При нас не за лечение, а за изследвания и за спешни случай, когато другия доктор липсва.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Мога да ти препоръчам нашия педиатър - д-р Пламен Масларски от " ВИТА " , изключително внимателен към децата и родителите , компетентен и отзоваващ се по всяко време на денонощието ! Във " ВИТА " бебенцата чакат в стая - изолатор , за да нямат контакт с други пациенти и винаги е със записан час . Единствено е това , че е частна болница и посещението струва 18 лв. , но за това внимание и условия е нищо ! Аз съм му се доверила от самото начало , няма въпрос на който да не ми е отговорил или някога да не се е държал перфектно . Отидеш ли един път при него , няма да помислиш за друг . За отношението към децата , няма да говоря колко е внимателен , само ще кажа , че е невероятен специалист и страхотен човек ! Ако се интересуваш ще ти дам координати ! А и ще ти е удобно да ходиш там ! newsm10

Това все едно аз съм го писала. Гласувам за д-р Масларски с 2 ръце! Ние сме записали малкия и при мойта лична / по съвет на Масларски/ за да може да си вземем направление за болница или някоя скъпа процедура, не дай си боже, но си го водим във Вита и за сега сме супер доволни.

Общи условия

Активация на акаунт