Съвет за Дубровник

  • 3 831
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Искаме с мъжа ми да отидем за Великден до Дубровник,но нямам представа коя агенция да избера,а и като цяло как е newsm78
Ако някой от вас е ходил,моля споделете опит и дайте съвет Grinning Ще ви бъда благодарна Grinning

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 20:14 от mamareni

# 1
  • Мнения: 1 950
За съжаление съвет за агенция не мога да ти дам, беше преди 3 години като ходихме с Алма Тур. Не съм доволна изобщо от тях. Прекрасно място, страхотни градове и места посетихме, но с много проблеми в цялото пътуване. Иначе си заслужава да се види и не само Дубровник. Също от Черна гора градовете Будва и Котор. Моят съвет е да не гледаш евтини оферти защото накрая излиза солено. Пътят е доста и не е съвсем безопасен. За съжаление винаги има нощен преход. При всички случаи повече до там с автобус не бих ходила. Иначе от хотелите бяхме много доволни, точно по Великден ходихме, и имаше възможност да бъдем в доста сносни хотели 4 звезди на прилични цени. Ако не беше проблема с автобуса и неориентираността на екскурзовода сигурно би била една от най-хубавите ми екскурзии. Laughing
Успех с търсенето Laughing
И ако отидете, задължително в един ден отделете време за разходка с корабче по островите около Дубровник, невероятно е Адриатическо море там Laughing

# 2
  • Мнения: 5 228
Преди 3 години ходихме в Дубровник с Бохемия и Дилижанс (те организират заедно екскурзиите си, не знам защо). Беше страхотно! Препоръчвам ти тази агенция - организацията, настаняването, маршрутите, всичко беше супер. А Дубровник е невероятен град - влюбих се в него! Бяхме настанени в много приятен хотел на брега на морето, точно до пристанището - хотел Петка. Имаше различни програми всеки ден, обиколки,пътуване с кораб, потещения на различни интересни места в и извън Дубровник. Екскурзоводката беше супер. Абе въобще имам страхотни спомени от тази екскурзия.
Пътят наистина е много дълъг обаче, по-голямата част е по едни завои... Но си струва.
Приятно изкарване  и не се отказвайте, наистина Дубровник е прекрасен град.

# 3
аз ще ти препоръчам ГЕОГРАФСКИ СВЯТ!имат изгодна оферта за Великден!

# 4
  • Мнения: 5 475
Страхотен е града, newsm10 ние го посетихме на сватбеното ни пътешествие,като бяхме на круиз из Средиземно море с Коста Крочере.
  Яд ме е че имахме само около 8 часа,за да го разгледаме,което е много малко.

Общи условия

Активация на акаунт