До кога ползвахте количка?

  • 1 451
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 228
До кога ползвахте количка за детето си? Нашата количка е супер, но ми се иска да купя по-лека и по-малка, но се чудя има ли смисъл, при положение, че дъщеря ми е на година и 3 месеца.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нашата я ползваме само сутрин, като бързам за яслата. Уговорила съм се другия уикенд с една мама да я купи. Така че ще я ползваме дотогава, а после - с триколката.

# 2
  • София
  • Мнения: 596
Много  уместен въпрос!  newsm78
Александър е на 1,8г. и последно с количката сме излизали началото на зимата!
Това може да е така, т.то имаме кола, не се налагат в момента /зимния сезон/ големи преходи пеша. Иначе за лятото сигурно ще трябва, въпреки че ми се струва абсурдно две-годишното хлапе да седи спокойно и да си гледка!
Ще чакам мамите с повече опит да споделят  Hug

# 3
  • Мнения: 1 645
Точно на вашата възраст Дани се отказа от нея.
А като се сетя че я мъкнахме и на морето(а нашата кола е малка) а той не седя и 5 минути в нея,ме хваща яд #Cussing out

# 4
  • Мнения: 8 505
Вече месец я изкарвам без количка,т.е до година и 4 месеца.

# 5
  • Мнения: 3 153
И аз това се бях зачудила, защото продавам сегашната си количка и съм си харесала пак някакви лeтни от по незнам си колко лева!?!?
Все си мисля, че лятото е необходима количка, защото ние уикедна сме почти по цял ден някъде навън и Иво би могъл да поспи или да седне да хапне нещо в количката, както и ако има по-големи преходи мисля, че той би се изморил от много ходене............както и ако обикаляме из центъра и по магазините е абсурдно да го пусна да се шляе на собствен ход, защото се спира през 1 метър и постоянно се влачиме за ръцете.
Не знам, спрямо тези причини мисля да му купя лятна количка, just in case:)

# 6
  • Мнения: 8 505
Petинка,и аз съм си го мислила това за лятото-не с цел да купувам нова,а да закарам настоящата количка при майка ми.И все се надявам да свикне до тогава напълно и да престане да спира на всеки 10 метра.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ние все още си ползваме и като гледам скоро няма да се промени положението,  че си падаме от мързелчетата Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 214
Нашата я ползвахме до 2 г.6м , и то защото беше лято.Според мен има смисъл- купувай.Малко е детенце още за да може да ходи по-дълго време пеш , пък и сигурно ти пазаруваш за вкъщи.А като вдигне ръцете да го носиш и с покупки в другата ръка никак не е лесно .

# 9
  • Мнения: 7 837
Вече отказва да стои в количката за повече от 10-тина минути. Като се умори, предпочита да седи на раменете на баща си. А като го няма баща му, мъка, мъка... Добре, че не е много тежък.

# 10
  • Мнения: 17 402
ПОлзваме я още, изморява се и  алтернативата е да я нося Stop

# 11
  • Мнения: 1 547
 Heart Eyes Hug пораснало момиченце си имате!

Въпреки това мисля, че е необходима. Аз правя големи преходи и е невъзможно да вървим пеша, пък още по-абсурдно е да се носим. И аз много мислих по въпроса и в крайна сметка купих Aria на Peg Perego. Много пари са - това е факт, но количката е прекрасна като дизайн и е много лека. Още не е изпробвана навън, но у дома Кольо я тика напред назад с голям кеф.

Фукли, помислете си хубаво. По-скоро ще ви е необходима количка. Ще ходите по морета, по планини...Не знам. Прегръщаме ви!  Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 790
Още ползваме и ще продължим да ползваме. Аз поне смятам да ползвам поне още година, година и нещо. Не знам обаче красавицата какво ще каже по въпроса. Не мога да я нося, защото тежи доста, а през лятото ходим много, така че   1stroller

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Ще ви излъжа точно във възраста, но количката я ползвах до 2.4. Количката беше лятна, много лека.

# 14
  • Мнения: 35 891
до 1.5 г., после отказа категорично

Общи условия

Активация на акаунт