Свърши ски училището на Дияна :)

  • 1 798
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 719
Марч беше казала да пускам тема в края... ето пускам Simple Smile

Ако модс решат да я местят, ама прочетух, че тук се обсъждат курсове Simple Smile

Много ми се искаше днес да се кача на Алеко да видя как карат малчуганите, но нещо съм хремава, гадост  #Cussing out
Даже мъж ми я прибра от градината, на мен не ми се излизаше.

И 2мата едни нахилени, вадят грамота от найлоновия плик Simple Smile


Анева (учителката на Дияна от групата, която беше с тях на Витоша) казала, че на всички това А1 било написано с черно, само нейното било червено. Не го знам какво значи, пък и няма значение Simple Smile
Имали са състезание, черпили са ги с бонбони. Анева казала на Джони "нашата група победи". От групата на Дияна бяха 2 момиченца и едно момче. Анева много я хвалила "всички деца свалят ските да почиват, Дияна продължава" Simple Smile

На път за вкъщи Дияна повтаряла "в понеделник пак ще ми сложиш вафлички в раницата"... май доста са й харесали ските. Simple Smile Радвам се, че детето ми поспортува, и мисля март месец, живот и здраве,  пак да я запиша на ски училище. Сега само ми пее "пай се борче, иде скиорче" Simple Smile

Разгледах линковете, които Марч беше дала. март месец отново горе Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 430
Браво на адашката - я виж е станала като Катето Дафовска
Да ти е жива и здрава Hug

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да ти е живо и здраво скиорчето!  newsm51

# 3
  • Мнения: 510
Да ти е живо и здраво скиорчето!  newsm51

 Hug Hug Hug

Почва ски-училището на моята скиорка, ще ги вали яко сняг според спътниците.Дано е снежна и безаварийна слезващата седмица Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 550
Леле, благородно завидях на Дияна  Embarassed

Безаварийно каране  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 39 719
Марч аз не знам дали утре или в неделя ша моа са дигна до Зимния, нещо съм мноо хремава. Ама теб искам да видя, за да ми обясниш и за ролерите и за ските. Много ми се иска да я пратя другия месец, може и за 2 седмици.

# 6
  • Мнения: 510
Марч аз не знам дали утре или в неделя ша моа са дигна до Зимния, нещо съм мноо хремава. Ама теб искам да видя, за да ми обясниш и за ролерите и за ските. Много ми се иска да я пратя другия месец, може и за 2 седмици.
Писах в ЛС  Wink

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
АнМари, благородно завиждам, 4е щерка ти е харесало ски у4илището! Аз много уважавам този спорт.
Ще ме извиниш, 4е използвам твоята тема, но да се опла4а. Ние за съжаление категори4но отхвърлихме този вариант на обу4ение. Явно нямахме късмет с у4ителя или просто моят не е свикнал на този тип обу4ение Tired. Много е важно децата да попаднат на готин у4ител, а не толкова ски у4илището. Да ви кажа 4естно шокирана бях от поведението на някои ски у4ители. Децата са малки от 3-6 год, отишли са за кеф и здраве, а не олимпииски шампиони да стават. За какво е това крещене и обидни думи, недоумявам. Е, не бяха много тези екземпляри, но и не липсваха. Освен това на бейби влека, където са на4инаещите, децата 4акат доста дълго време, капацитета му е много малък за коли4еството у4еници.
Ина4е времето тази седмица беше супер. Слава богу син4ето въпреки неуспеха с у4илището не се отвърна от ските. Кара с мен и се изкефи максимално Mr. Green Даже катерихме пистата веднъж, защото помагалският се с4упи, а ние бяхме ве4е слезли долу, нямаше мърдане  Laughing За съжаление ваканцията ни свърши  Confused Догодина живот и здраве ще мисля за други варианти на обу4ение  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 792
 Аз мога, само да ти кажа: "Казах ти, казах ти, казах ти..."(почти го изпявам, добре, че не чувате Mr. Green) и да стискаме палци да има достатъчно сняг, да ги пратим по още веднъж Laughing.
 
 

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
 AnMary , пък моята има А1+ Grinning И уж я беше страх, но в крайна сметка е много доволна и иска пак. Вчера дори ме замъкна на пазара за ски да й купя маск, за следващия път. Ако и вярвам, се носи с бясна скорост по пистата и няма равна на себе си Wink
И аз много съжалявам, че този път не можах да я видя, но ще има и други пъти Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 39 719
Дияна също е много впечатлена, явно учителя и бил добър. Предал им е хъс Simple Smile Тя даже като се прибирали в петък с баща си започнала да нарежда какво да й сложи в раницата за днес Simple Smile
Очите й са наред, малко се бях притеснила към края на миналата седмица.
Живот и здраве, и сняг, другия месец - пак Simple Smile

# 11
  • Мнения: 46
Много ми е познато това прибиране. В къщи беше същото. Нямаше по-щастливи от дъщеря ми и татко й ( даже, ако питате мен дори той беше по-доволен). Joy Имаме подобна диплома за клас А1! Пожелавам ти все такива безаварийни скиорски подвизи! Ако не тази, догодина пак!  bouquet

# 12
  • Мнения: 510
Ако има тая седмица деца в "Дино" и "Марина"-свиркайте  Wink във форума,на моята 6-годишна девойка й беше много приятно да разбере ,че мама познава от форума Мi6-с чиито близначки са били по едно и също време и в едно ски-училище.

АnMary,ще ви пусна  линк към дългосрочната -14-дневна прогноза за Витоша,да се ориентирате  от кога да ги пускате,ето:

http://wwwa.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweath … 0&zipcode=EUR|BG|BU020|CHERNI%20VRUKH|&metric=1
Копирайте си ЦЕЛИЯ адрес в нов прозорец,защото така и не се научих инфото за Черни връх от тоя сайт да го активирам,с копиране става  Wink Wink Wink

Ето ски-календар  на състезанията за най -малките:
11-12Март Купа "Чамкория" Боровец момчета, момичета FIS
CHI SL GS (в рамките на втория ден може да има спуска не за деца 4-7г)
12Март  Купа "Родители" Марина Спорт,  Витоша момчета, момичета
5-10 години
17Март  Купа "КСГ" Мачирски, Витоша детски градини 
19Март  Купа "Мотен" Алеко момчета, момичета, Витоша 3-10 години

# 13
  • София
  • Мнения: 39 719
Разбрах днес от учителката, която беше с тях на Витоша, че е планирано ски училище в градината от Марина спорт. Нямам представа кога ще е тази една седмица, по-верочтно 2рата седмица на март, не зная. Но сме там.

# 14
  • Мнения: 510
АnMary-ще се разминат май и тоя път...

Mi6,щерката каза,че твоите близначки са в другото бусче,но и те кето нея са си хапнали добре сандвичи в скиорната Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт