За Хамомилата - а сега кажете как се дава 9 СН?

  • 11 117
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 004
А ще ми кажете ли как давате 9СН?
По колко пъти на ден по колко гранулки?
Благодаря ви!! Hug

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 11:20 от zayo

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз ползвах хамомила с малкият ми син и не видях никакъв ефект,но можеш и ти да пробваш.Цената й е около 5 лева а адресът е ул.Чаталджа№13 тел. 02/944 5379 не зная къде точно се намира но се надявам ти да го намериш.Успех рано или късно ще пробият зъбките.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
От почти всяка аптека можеш да си я купиш, в нашто село струва около 3-4 лв, аз поне така съм я купувала.
Вместо да се чудиш как да успокоиш детето, направо го заведи на хомеопат, който да прецени какво да му изпише, може да е нещо друго. Потърси мнения за такива специалисти с търсачката и си харесай някой.
Пожелавам ти успех и безпроблемно зъбоникнене.

# 3
  • Мнения: 382
Аз също давах,купих я от една дрогерия,но не помня цена ,беше около4-5лв.При моя син имаше ефект,когато беше много нервен и неспокоен от зъбите давах по 2.от 15ce.определено му действаше Hug А тази 'Чаталджа' е към сточна гара като тръгнеш от паметника Левски надолу,една от преките,но погледни пак за по-сигурно.Там има специализирана хомеопатична аптека.Успех Grinning

# 4
  • Мнения: 1 004
Благодаря ви! Hug

# 5
  • Мнения: 3 760
Момичета, за какво говорите?!?
Хамомила е латинското наименование на лайката.
За някакъв хомеопатичен препарат от нея ли говорите? newsm78 Ако е така-в каква потенция?

# 6
  • Мнения: 6 315
Мъни, аз давах на детенце Хамомила Вулгарис 30 СН. По няколко гранулки 3-4 пъти на ден. Имаше ефект при него - за малко да ни побърка от не-спане.

# 7
  • Мнения: 7 091
Мъни, аз давах на детенце Хамомила Вулгарис 30 СН. По няколко гранулки 3-4 пъти на ден. Имаше ефект при него - за малко да ни побърка от не-спане.

Хомеопат ли ви изписа такава висока концентрация?!  newsm78
Аз давах 9-то разреждане по 5 гранули през половин час ( общо 10) преди сън и имаше чудесен ефект.

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз също съм давала 30СН, само че аз я давам вечер по 5 гранулки, разтворени в малко вода.И при Мартин имаше добър ефект, спеше като къпан после. Peace

# 9
  • Мнения: 2 407
На мен ми излезе 2.72 Хамомила 15. Поръчах я в една Аптека в Младост1 а! Давам по 5 гранули 3 пъти на ден!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Само да кажа, че хомеопатичните люкарства освен, че трябва да се дават поне 30 минути след  и преди хранене/пиене, също така трябвало да се съхраняват надалеч от мобилни апарати и телевизори, защото ел.магнитните вълни антидотирали. Затова в шкафа е най-сигурно.

# 11
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
трябвало да се съхраняват надалеч от мобилни апарати и телевизори, защото ел.магнитните вълни антидотирали. Затова в шкафа е най-сигурно.
Ей, тва наистина не го знаех!А аз ги държа в непосредствена близост до телевизора и микровълновата, ще се поправя. Hug

# 12
  • Мнения: 5 299

Аз давах 9-то разреждане по 5 гранули през половин час ( общо 10) преди сън и имаше чудесен ефект.

И аз така съм даваала, само че нямаше ефект Confused

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
трябвало да се съхраняват надалеч от мобилни апарати и телевизори, защото ел.магнитните вълни антидотирали. Затова в шкафа е най-сигурно.


И аз не го знаех това! Държа ги върху хладилника - той дали излъчва нещо?! newsm78

# 14
  • Мнения: 142
уф моя син е на 10 мес. и още се събужда през нощта. Понякога и по 7-8 пъти. Хамомилата дали ще му помогне, а? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт