Къда да намеря Mustela?

  • 2 104
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Вече тотално се обърках къде да пусна питането си, но дано някои се отзове. Та, в аптека ли се продавт продукти на Mustela в детски магазили ли, или къде.  newsm78Днес мъжа ми издирвал в Щъркел и няколко аптеки но нъц. Помагайте. newsm46

# 1
  • Мнения: 1 771
В аптека съм виждала и мисля, че в тази на Лъвов мост продаваха.

# 2
  • Мнения: 2 125
В аптека Санита на бул. Мадрид има със сигурност Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 596
В добре заредените аптеки я има тази козметика! Къде по-точно живееш? Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 797
  Ами, зависи къде живееш. Има ги главно по аптеките. Аз мога да ти кажа за "Красна поляна". Пиши къде си и другите по-лесно ще те ориентират.

# 5
  • Мнения: 86
Живея в Западен парк и Красна поляна ми върши чудесна работа. Маги ще ми напишеш ли коя аптека имаш предвид. Laughing

# 6
  • Мнения: 498
в аптеки ремедиум ги има на графа до попа и на  пресечката шишман с иван вазов Wink

# 7
  • Мнения: 870
Само в аптеките я има. Търси в Ремедиум.

# 8
  • Мнения: 79
Sladka,на мен ми препоръчаха една нова серия SEBA MED немска е . Малко по ефтиничка е от МУСТЕЛА но е по- добра(според мен). Аз използвам лосиона и шампоанчето за тяло и съм много доволна. Има много приятен аромат и прави кожичката на беба пухкава. А на Мустела използвам шампоана за коричките по главата и е много ефикасен. Незнам на теб какво точно ти трябва!? По принцип ги има в по заредените и големи аптеки.

# 9
  • Мнения: 86
А немската пак медицнска козметика ли е ? Ние трябва да вземем маслото за баня на Mustela, защото след Bubchen направи атопичен дерматит и са къпехме 2 месеца с Linolafet-пак масло за баня, но с АБ. Сега трябва да минем на козметика и да следим ефекта. Благодаря на всички, които се отзоваха. Hug

# 10
  • Мнения: 641
А немската пак медицнска козметика ли е ?

Френска е Grinning. Беба също е с дерматит, ако не помогне Мустела опитайте Seba Med,  и двете и понасят.

# 11
  • Мнения: 46 436
Щом си в Западен парк, мини тунела и ела до Люлин 9, в аптеката до магазин "Оазис" има голям избор на всички марки, включително "Мустела"  Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
По повечето аптеки я има Мустела.Във "Стрелбище" я има в двете аптеки срещу Фантастико и в една на "Костенски водопад"-това в "Гоце Делчев".Иначе в Дрогерийте,в тази срещу центъра по хигиена сто процента я има.

# 13
  • Мнения: 86
Благодаря на всички!  bouquet Купихме си на Seba med!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Благодаря на всички! bouquet Купихме си на Seba med!

Аз позлвам Себа Мед.И съм мнго доволна.!!:-)

Общи условия

Активация на акаунт