Сърби ме кожата на главата

  • 3 397
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
... и почнах да си въобразявам, че съм се разболяла от птичи грип  Sad. Вчера си правих маска на косата - жълтък, бадемово масло, мед, витамин А, к. мляко и днес цял ден имам ужасен сърбеж по кожата на главата. Моля ви, успокойте ме!!!  Cry

# 1
  • Мнения: 1 655
Ти сериозно ли? Симптомите на птичи грип са като всяко едно вирусно заболяване, няма сърбежи по главата.
По вероятно е да си проявила алергия към някоя от съставките или да си раздразнила кожата.

# 2
  • Мнения: 1 722
Наистина ... тъпо звучи, но сутринта една приятелка ми каза, че могло да премине през порите на главата ... суровото яйце.
А иначе вчера ядох един салам, но не знам дали от него може само главата да ме сърби ...

# 3
  • Мнения: 4 668
Най - често сърби глава от нерви или от неподходящо средство за измиване ! Това с птичия грип го забрави , само се навиваш и още повече ще те засърби ! Купи си един качествен шампоан за чувствителен скалп и не се нервирай  и ще ти мине !

# 4
  • Мнения: 555
Това за птичия грип просто го забрави, има го при дивите прелетни птици, не в яйцата родно производство(горките пилци не си подавали носа(клюна)навън как да го лепнат.
Симптомите на птичи грип са като всяко едно вирусно заболяване, няма сърбежи по главата.
А и всичко с този птичи грип си е малко .......като с лудата крава дето вече никой не я споменава а заболявянето не е изтрито от земята Sick
Май някой иска да си продава ТАМИФЛУ-то , а други да приберат малко пари от фондове разни  Money ...... не се шашкай толкова........ #Crazy newsm78
Със сигурност причината е в нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт