ДОБЪР ФРИЗЬОР

  • 813
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
 ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ,ИМАМ ЕДНА МОЛБА:КАЖЕТЕ ДОБЪР ФРИЗЬОР(ПРЕДИМНО ЗА БОЯДИСВАНЕ) В РАЙОНА НА БЪКСТОН,КР.СЕЛО. НЯКОЙ КОЙТО РАБОТИ С ХУБАВИ БОИ-ОСВЕН LOREAL.  newsm57

# 1
Много си ограничила търсенето. Незнам за тези квартали- Митко Дамов- Верига салони!

# 2
  • Мнения: 109
ДА ПРАВА СИ. ИМАХ В ПРЕДВИД НЕЩО ПО НА БЛИЗО,ДАДОХ КВ.КАТО НЯКАКЪВ ОРИЕНТИР.МОЙТА ФРИЗЬОРКА СЕ ПРЕМЕСТИ В МЛАДОСТ-Е ДО ТАМ НЯМА ДА СЕ ДИГНА ЗА ЕДНО БОЯДИСВАНЕ.ЗАТОВА СЕГА СИ ТЪРСЯ НОВ ФРИЗЬОР

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз живея на бул. Бъкстон и трябва да ти кажа, че никога не бих се доверила на кварталните " коафьори" Naughty, още повече- за боядисване. Мойта фризьорка е в центъра и си се дигам дотам, като реша, че искам да правя нещо с косата си- подстригване, боядисване, или просто сешуар... Както и да е, отпреснах се. Ако харесваш работата на стилист Капанов, той има студио на уличката, която минава покрай 36 у- ще и стига почти до бул. България, не знам дали се сещаш... По тази уличка има яко ново строителство напоследък. Надявам се, че успях да бъда полезна с нещо, ако не- лаф да става Joy

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 15:53 от Umma

# 4
  • Мнения: 1 493
Аз съм ЗА Капанов ! Не знам само дали в този салон работи и той или работят негови ученици, макар, че школата му е добра, той си е № 1 !

# 5
hi4 ne go haresvam kapanov, no studioto e na ulica pirinski prohod, to4no do ena

Общи условия

Активация на акаунт