Трябва ли да носим сутиен

  • 4 153
  • 47
  •   1
Отговори
Удобно ли ви е да носите сутиен докато сте кърмачки или потниче върши работа?Кое е по-добро за гърдите?

# 1
  • Мнения: 1 107
Аз нося безшевни, много са ми удобни, не придържат кой знае колко, но е по-добре от без хич Wink

# 2
  • Мнения: 270
според мен е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО-ти какво да не искаш да ти увиснат като на баба цоцолана Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами аз в началото не слагах сутиен.Много ме дразнеха.Към 3-я месец след раждането взех да слагам сутиени без подплънки.Сега вече не мога без сутиен.
Преди да родя слагах сутиен само кагато излизах.Вкъщи-никога,но сега вече е различно Grinning

# 4
дори ме изненадва въпросът! Разбира се, че трябва ако искаш да запазиш максимално гърдите си като преди - ако не ти пука колко ще увиснат, ами носи си каквото искаш... то е въпрос на гравитация, след като гърдите толкова се увеличават и натежават, е логично и да увиснат, нали?!
Аз поне не искам след година да ме е срам да се покажа монокини или пък да не мога да си нося летните блузки без сутиен, защото съм се обезформила.
Има начин да си намериш удобен сутиен, ако това ти е проблемът.

# 5
  • Мнения: 182
Трябва да си със сутиен за да поддържа гърдите ти от тежеста на млякото.Освен това в сутиена можеш да сложиш тампончета за кърмене за да не ти цапа от кърмата.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз бях със сутиен за кърмачки и ми беше страшно удобен.Даже сега,като не кърмя,си го нося от време на време Wink

# 7
  • Мнения: 832
Аз даже дори и спях със сутиен, защото постоянно ми капеше от гърдите.

# 8
  • Мнения: 2 220
Задължително е, според мен. И така се разваля формата, а какво остава и да съм без сутиен. Първите 4 месеца бях денонощно с такъв, сега само през деня.

# 9
  • Мнения: 2 271
Аз даже дори и спях със сутиен, защото постоянно ми капеше от гърдите.
Какво капеше,на мен ми течеше,докато се регулира кърмата.

# 10
  • Мнения: 8 505
Обличах само навън-обикновени сутиени,не за кърмачки.Вкъщи и през ум не ми е минавало да слагам сутиен-гърдите са ми малки и не съм се страхувала от увисване.Сега бюстът си ми е същия като преди бременността-нито е увиснал,нито се е смалил или пък порастнал.

# 11
  • Мнения: 223
и аз близо 3 месеца денонощно бях със сутиен. иначе нощно време течеше като за световно. даже приятелят ми се шегуваше, че кой като него всяка нощ да го къпят с мляко Laughing

# 12
  • Мнения: 832
Те гърдите при всички положения увисват малко, в смисъл че не са такива каквито са били преди. Аз постоянно бях със сутиен и пак малко ми увиснаха, пък представам си какво щеше да бъде ако не бях носила. Има сутиени за кърмачки, които са много удобни.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не, аз не съм носила никога, не сложих и сега....

# 14
  • Мнения: 3 042
Задължително е, според мен. И така се разваля формата, а какво остава и да съм без сутиен.

PeaceАз задължително носех сутиен докато кърмех.

Общи условия

Активация на акаунт