ne moga da resha

  • 525
  • 2
  •   1
Отговори
Zdraveite mami,bih iskala da vi popitam koia kolichka shte mi preporachate куини kd mag england ili ВЕНЕЦИЯ ЕКО na Chipolino.Shte mi triabva za april mesec Blagodaria vi

# 1
  • Мнения: 910
Не бих могла да те посъветвам коя е по-добрата количка, но мога да ти кажа как аз реших въпроса Wink
Първо си написах приоритетите, т.е. кой са задължителните неща който трябва да има една количка, а при мен те бяха: отделен кош, зимен и летен, т.като сме зимно бебе, а нямаме кола и се налагаше да извеждам малчо в студенко време, затова изцяло зимен кош ми трябваше; да е лека, маневрена, да има кош за багаж достатъчно голям за да мога да си пазарувам с нея, легнало положение на летния вариант; подвижна дръжка, щото съм височка Crazy; здрава спирачка и стабилни колела. Хубаво е да е с повечко метални части, или основната носеща конструкция да е метална, за да не се трошат пластмасите по нашите красиви пътища. А и за това ти трябват добри амортисьори, щото иначе по павето Crazy.
Аз за голям мой късмет намерих всичко това + бонус триколка, втора употреба запазена на сносна цена.
Та ти предлагам да си прегледаш и ти приоритетите и ако и двете имат всичко което желаеш грабвай по-красивата Wink
Успех в избора и леко и безаварийно Hug

# 2
не взимаи chippolino!и зимната и лятната ни се с4упиха много лесно и то по 3 пъти а маи4етата от квартала които имаха маг енгланд дори не прибягнаха към лятна коли4ка и  си возиха бебетата много по д6лго.а ние направо се изм64ихме с тези 4упения по никое време.

Общи условия

Активация на акаунт