За промоцията на боите Палете - Шварцкопф

  • 1 125
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Има ли запознати с тази промоция?
Видях пред магазин плакат, с въпросната промоция: 2 ку. от боя = шампоан Глис Кюр. Влизам в магазина да питам, защото имах 2 кутии Палете де лукс, а продавачките ми казаха, че пормоцията е само за боите със зелената опаковка - с алое. А аз на плаката прочетох, че може да са с кутии от др. видове на Палете. Но не ми се разправяше с продавачките, и реших да ви питам и вас. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 17 402
Кутиите може да са от различни бои Wink

# 2
  • Мнения: 129
Благодаря ти за отговора, но в същият магазин ли трябва да занеса кутиите от който съм купила боята? newsm78

# 3
  • Мнения: 17 402
Можеш да вземеш подаръка всички магазини, участващи в прИмоцията Wink

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Благодаря ти за отговора, но в същият магазин ли трябва да занеса кутиите от който съм купила боята? newsm78
В Билла промоцията е в сила, а вероятно и в другите големи магазини. Там ми се струва, че е най-малко вероятно да ти правят "цигании"

# 5
  • Мнения: 5 313

В Метро е на промоция Palette с алое-за всяка закупена боя подаряват четка за боядисване.

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Mon_cher,извинявай че ще използвам темата ти  bouquet,но искам да поптам някой ползвал ли е тези бой,дали са хубави.Мисля да си купя,но се чудя добри ли са newsm78

# 7
по принцип промоцията е за вси4ки магазини, които предлагат боите на Палете, а на мен, по-то4но на майка ми в Била и направиха циганията, с това 4е боята трябвало да бъде от незнам си какъв вид, но в последствие и я дадоха, за6тото правилата на промоцията се казва 4е срещу 2 кутии от боя, не се уточнява каква точно трябва да бъде, а само че трябва да е палете !!!
Така 4е смело и си търсете правата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Те иначе в магазините си измислят 100-ди други глупости само и само да не си дадът на хората 6ампоана  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 8
  • Мнения: 17 402
Mon_cher,извинявай че ще използвам темата ти  bouquet,но искам да поптам някой ползвал ли е тези бой,дали са хубави.Мисля да си купя,но се чудя добри ли са newsm78

Аз съм ползвала синьо-черна, доволна съм. МАйка ми пък не ги харесва, не и покриват добре, но тя се изрусява.

# 9
  • Мнения: 5 577
Аааа, аз се боядихвах преди седмица с две кутии зелено Палете, никои нищо не ми даде ...

# 10
  • Мнения: 17 402
Аааа, аз се боядихвах преди седмица с две кутии зелено Палете, никои нищо не ми даде ...

Ми то не е ли срещу празни кутии  newsm78

# 11
  • Мнения: 353
На мен синьо-черната не ми хваща добре-белите косми след измиване стават светло-сини newsm78,като си я купих декември, ми подариха шампоан Шаума и малка паста за зъби.Сега взех,че пак си купих Палете,(да ме пита някой защо)-уж професионална била newsm78.Другият път съм решила-Велатон ще е!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
А знаете ли до кога важи промоцията, че аз докато се накумя, ще вземе да свърши. Иначе и аз си купувам черна, но N1, защото синьо-черната е много синя. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 356
Аз само Палете ползвам-средно рус.Доволна съм.

# 14
  • Мнения: 129
А знаете ли до кога важи промоцията, че аз докато се накумя, ще вземе да свърши. Иначе и аз си купувам черна, но N1, защото синьо-черната е много синя. Mr. Green
До 13.03. е промоцията

Общи условия

Активация на акаунт