Търся зала за аеробика, или тае-бо в "Надежда"....

  • 2 655
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
 Реших и аз да се заема със себе си, но не знам къде в "Надежда има такива зали. Ще ми помогнете ли с информация?

# 1
  • Мнения: 287
Здравей!
В "Надежда" не знам да има тае-бо или аеробика, но има пилатес, йога и каланетика /в Културния Дом във 2-ра част/. Най-близката зала, където има тае-бо и аеробика се намира на бул. "Княгиня Мария Луиза" 75 /намира се съвсем близо до Лъвов мост/. Тази зала е в ремонт в момента, но ще отваря съвсем скоро-може би към 5-ти март. Ако искаш, ще ти пусна и телефона на лични съобщения.
Поздрави!

# 2
  • Мнения: 524
Има и на стадион Локомотив Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 596
В "Надежда" не знам да има тае-бо или аеробика, но има пилатес, йога и каланетика /в Културния Дом във 2-ра част/.

 newsm68 newsm68 newsm44 Аз я знам тази зала  hahaha hahaha hahaha newsm44


tany, идвай, няма да сбъркаш !!!

# 4
  • Мнения: 26
Момичета бихте ли ми обяснили къде е този културен дом. Аз също съ от Надежда и ми стана интересно. Да не е това в началото на Ломско шосе веднага след ОМV бензиностанцията ? Кажете и подробности- записване, цени и раб. време. Хайде пък може и да се видим там в спортни екипчета  Wink

# 5
  • Мнения: 123
а за Дружба някои да има представа дали има такива неща, като тао-бо, аеробика и т.н.. мерси предварително.

# 6
  • Мнения: 287
Момичета бихте ли ми обяснили къде е този културен дом. Аз също съ от Надежда и ми стана интересно. Да не е това в началото на Ломско шосе веднага след ОМV бензиностанцията ? Кажете и подробности- записване, цени и раб. време. Хайде пък може и да се видим там в спортни екипчета Wink
Да, в началото на "Ломско Шосе" се намира, след бензиностанцията. Няма как да го сбъркаш. Специално за пилатеса графика до края на февруари е: вторник от 18.30 и събота от 10.30 часа.
А от 1-ви март часовете ще са: вторник от 17.20, петък от 18.30 и събота от 10.30 часа. Предварително записване няма.
Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Има тае-бо в Надежда 2. Залата се намира след Кръглия магазин (където се плаща парното, там се намира и есграон), до дискотека Никая. Заниманията били понеделник, сряда и петък от 18:00 или 18:30ч. Инфото е от една мама от групата на Дияна.

# 8
  • Мнения: 271
 Много благодаря!!! Peace Освен да се съберем една стабилна група... друго не остава... Grinning! Ех, как ми се приходи вече  Wink А през деня дали няма часове, че вечер няма на кой да оставям малчуганите... newsm78
Ако е възможно krassym пусни ми го на лични...  bouquet

# 9
  • Мнения: 287
Упс, не знаех, че има тае-бо във 2-ра част. Извинете ме за заблудата  Embarassed

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Не мое да знаеш всичко Simple Smile Не знам от кога съществува, мен доста отдавна мамите от групата на Дияна ме навиват да ходя с тях. И фитнес залите никнат кат гъби.

# 11
Ууухаа, дано да стане това за вторник 17.20! С новата ми програма, след 1-ви ще мога да се пробвам и аз, нямам търпение  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт