Бихте ли.....?

  • 2 377
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 731
Бихте ли заразили детето си умишлено със шарка?

# 1
  • Мнения: 243
В никакъв случай  Naughty Naughty Naughty

# 2
# 3
  • Мнения: 26
И аз не. Но моя приятелка наскоро ми каза, че когато едно от децата от компанията им в квартала се разболяло от варицела (май това беше) всички майки завели децата си на гости при това детенце, карали ги да се целуват #Crazy и какви ли не дивотии и резултатът накрая бил че от 7 деца не се разболяло нито едно, но... една от майките лепнала заразата и карала доста тежко на стари години  Joy Joy Joy Така че, както с всяко нещо и с това насила хубост не става. Аз не съм карала нито една шарка, въпреки че съм ходила на градина и не мисля, че това е голям пропуск в имунитета ми

# 4
  • Мнения: 2 731
Е значи по отговорите до тук има и хора мислещи като мен .И аз не искам да я заразя , но доста майки вече ми се чудят на акъла  ooooh! та затова попитах да не би аз нещо да съм се смахнала newsm78.
И аз не съм карала никакви шарки въпреки че брат ми ги е карал и сме стояли заедно.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 102
Не ! От какъв зор да го заразявам ?  newsm78

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и аz не бих...що zа идеи #Crazy Shocked

# 7
  • Мнения: 2 550
Ами ако детето е малко ще изкара шарката много по-леко...за тва е тоя зор. На дърти години шарката може да има летален изход.

Не, че бих се засилила да заразявам детето си.

# 8
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Не ! От какъв зор да го заразявам ?  newsm78

предполагам мислят, че когато я иzкарат като деца е по леко, ама zа мен си е направо глупост...но хора всякакви.... Confused

# 9
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз все още не съм убедена че не бих я заразила.  Аз не съм карала никаква шарка и докато бях бременна всички деца на прители се бяха ошарили. Колко страх брах тогава да не би и аз да се заразя, само аз си знам. Затова като момиче предпочитам дъщерями да я изкара сега. Е не бих я натикала на гости на някой шаркав, но ако в градината след време като тръгнем има шарка ще я пускам да ходи за да я изкара.

# 10
  • Мнения: 2 731
Аз все още не съм убедена че не бих я заразила.  Аз не съм карала никаква шарка и докато бях бременна всички деца на прители се бяха ошарили. Колко страх брах тогава да не би и аз да се заразя, само аз си знам. Затова като момиче предпочитам дъщерями да я изкара сега. Е не бих я натикала на гости на някой шаркав, но ако в градината след време като тръгнем има шарка ще я пускам да ходи за да я изкара.
Не питам за градината .Тя и моята е имала три пъти до сега контакт със шаркави деца без да се е знаело още че са болни но не е прихващала.
Питам ако не е била в контакт с болно дете а има в наличност таково би ли я  заразила

# 11
  • София
  • Мнения: 6 971
Не бих заразила детето си, особено пък с варицела. Не вярвам,че всеки през живота си изкарва така наречените (от комунистическо време) задължителни шарки.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 102
Ами ако детето е малко ще изкара шарката много по-леко...за тва е тоя зор. На дърти години шарката може да има летален изход.

Не, че бих се засилила да заразявам детето си.

Ама то няма един вид шарка, нали ?
Според мен природата си знае работата ...

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Аз не съм карала никаква шарка. Да не би да съм изпуснала?

# 14
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Не  бих  го  заразила нито  с шарка , нито с  каквато и  да е друга болест умишлено.

Общи условия

Активация на акаунт