Бебешки магазини в БУРГАС?

  • 9 079
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 480
момичета, моля ви, ако има сред вас мами от бургас, насочете ме към добрите магазини в бургас, от където могат да се купят хубави колички, креватчета, ванички, кенгура и т.н. ? знам за магазин щъркел, който има нещо общо с този в софия.
ще бъда много благодарна на отзовалите се Simple Smile!

# 1
  • Мнения: 503
Здравей!

От Щъркела можеш спокойно да купи камизолки ,пелени,бодита,килотки  и от тоя род облекло,но на този етап нищо друго като за вас,иначе и пюрета има в голямо разнообразие.
Количка в никакъв случай не купувай на Маг Ингланд или на Чиполино,че са страшни боклуци.

Има един склад в паркинга до нова поща ,където ще намериш останалите неща и други,които не споменаваш на много изгодни цени.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Nina-Bs
Има един склад в паркинга до нова поща ,където ще намериш останалите неща и други,които не споменаваш на много изгодни цени.
Успех!


Ей от тоя склад до новата поща лятото брат ми купи на Александра лятната количка  Grinning  Grinning  Grinning . Братовчедка ми каза, че има страхотни неща там!

Поздрави на бургаските мами! Grinning

# 3
  • Мнения: 444
Здравей, магазините не са чак толкова много и спокойно можеш да ги обиколиш всичките! Интересни неща има в Слънчо, Тоболино /до Краснодар/, Делфин/ до Операта/, за другите Нина ти е писала! За бодита, ританки, пелени и всякакви дрешки можеш да отидеш в детския магазин - Егоист, дрешките са като в другите магазини, но цените са наполовина!
Успех! Ако имаш още ? питай! #Milti

# 4
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Има страхотна детска борса в блока зад Вардар. Има до него банка на ДСК. Приветствам предложението за Егоиста - от там купих хубаво и ултра евтино бельо (иначе стоката е турска и не е кой знае с какво качество). Има един супер скъп магазин на Богориди, в който продават неща на Чико, но и на други фирми с много надути цени.
Успех с пазаруването. Като дойда в Бургас се надявам да се видя с някои от Бургаските мами, които влизат във форума.

# 5
  • Мнения: 652
И аз съм за складовете до новата поща, както и този зад Вардар, до банка ДСК.
Много хубав е магазина Слънчо.
Но за количките Чиполино не съм съгласна, нашата е такава и до този момент не е дала откат.
Успех!

# 6
  • Мнения: 503
Лелеее ,

и аз живея зад Вардар....срам и позор за мен Neutral Face
Чак сега се сещам за коя борса говорите в 'Бр Мил.'
Ще я посетя още в Понеделник.

Скъпарският магазин по Богориди ,за който някой по-горе спомена е ''Поли М'' и за инфо само, аз там си харесах мин.седмица една количка на САМ ,която на следващият ден си купих пакл от там,защото в Слънчо цената и беше 460,а в'' Поли М ''350.Там винаги правят 5% отстъпка. Wink

Пластмасовите лигави на Чико,обаче са по-евтини в Щъркела  Grinning

Приятно пазаруване....на мен винаги  ми е приятно Grinning

# 7
  • Мнения: 390
до подлеза на Операта /от странта на бившето бистро Монако/ има един бебешки магазин, няма много колички и кошарки, но затова пък има голамо разнообразие на шишета /скъпи и значително по-евтини тяхни аналози/ и други разни джунджурийки за бебе, като всичко ти е изложено и достъпно да го вземеш и разгледаш без да ти се налага да молиш някоя "услужлива" продавачка да го прави - там продавачката е наистина мила

# 8
  • Мнения: 3 251
Dolu w sgradata na "4ernomorka"sa6to ima sklad za bebe6ki stoki i pampersi,sklada e na "Tema".Sa6to ima i 6tand na "4ernomorka",koito 6iat mnogo bebe6ki dre6ki i sa na dobri ceni...Uspeh w tarseneto!!! Grinning
Izwini me ,4e na latinica,no kirilicata ne6to otkaza....

# 9
  • Мнения: 3 480
благодаря на всички за полезната информация, нямам търпение да се върна да пазарувам !
аз все още не съм станала мама, но живот и здраве януари месец чакаме бебчето.
насочила съм се към модел на CAM или Chicco, те единствени отговарят на това, което търся. но ще видим. тук в софия има много голям избор, ако не харесам нищо в бургас, пак ще се върнем да купим от сифия.

и аз бих искала да се видя с бургаски мами, но още съм на работа в софия и ако имат милост до 10-ина дни да ми дадат болничен ще се прибера и ще ми е приятно да се видя с която има желание:-)
още веднъж благодаря за мненията !!!

# 10
  • Мнения: 687
Аз бих ти препоръчала още един склад за дрешки - на Вис Виталис. Малко е забутан, но пък има хубиви неща. Намира се зад Черноморка/Интендантско обслужване, срещу бившата четвърта поликлиника. Може да се мине и през Била.
Дрешките са с много добро качество, аз поне нямам оплаквания досега.

# 11
  • Мнения: 3 480
а някоя от вас знае дали някъде в бургас се провежда училище за бременни? в сф има на много места, но аз все още работя, а после като взема болничен ще имам много свободно време в бургас.
мерси предварително !!!

# 12
  • Мнения: 503
На 3та поликлиника има разлепени афиши за курсове за бременни. Wink

# 13
  • Мнения: 652
Ще се радвам ако наистина си организираме среща.
Ако имате желание пишете ми на teodoratodorova@abv.bg
 :D

Общи условия

Активация на акаунт