Препоръчайте ми пюрета.

  • 1 715
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Отскоро се захранваме, досега само с пюрета на Хип. Кои според вас са най-хубавите пюрета. Нещо напоследък българските не са за предпочитане. Аз отначало мислех да взимам на Ганчев, но прочетох тук, че имало някакви иззети от търговската мрежа заради лошо качество. Абе изобщо, ходи разбери кои са качествени и дали изобщо има качествени пюрета на българския пазар.

# 1
  • Мнения: 5 790
Моята красавица отказа Хип въобще, Ганчев не ще и да помирише. Настана война вкъщи, спря да яде въобще. Затова започнах да й готвя, но поне знам какво слагам вътре. Знам, че е доста трудно, но ако имаш такива съмнения за качеството, по-добре ти го сготви, за да не те гложди съвестта после какво си дала на детето.

# 2
  • Мнения: 2 220
Основно аз му готвя, не изисква чак толкова време и усилия. Купувам плодови и понякога зеленчукови и месни на Хип и Гербер. На българските нямам никакво доверие, а освен това те съдържат сухо мляко, нишесте, краве масло, сол и захар, а аз не смятам да му давам все още такива продукти.

# 3
  • Мнения: 306
 Peaceс 2ръце съм за ГЕРБЕР!!!ние имахме големи проблеми с яденето,но с тях вси4ко се оправи!много са вкусни,е малко по-скъпи,но са добри,дори най-добрите!сега е на 1г.и9м. и о6те ги предпо4ита!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 393
Не сме на Хип и Алете.Гербер са много гъсти,а от българските не рискувам да му давам  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 955
Я малко цвят да внеса тука - моите пък и двете си хапват Ганчев - много ги харесват и майка им не мисли да им дава вносни  smile3534

# 6
  • Мнения: 5 370
Не сме на Хип и Алете.Гербер са много гъсти,а от българските не рискувам да му давам  Simple Smile
С ХИПП и АЛЕТЕ карахме до 10 месец-оттам на кухня-сега яде само плодвите дуети на ХИПП.  newsm10 newsm10

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Алете и Семпер. Скъпи са, но са много вкусни и синът ми ги обожава.

# 8
  • Мнения: 306
Не сме на Хип и Алете.Гербер са много гъсти,а от българските не рискувам да му давам  Simple Smile
      не вси4ки на гербер са гъсти-ние ядем само спагети с пиле6ко,пуе6ко със зелен4уци и 6унка със зелен4уци-мн. добра консистенция,и без това не оби4а гъстите храни!

# 9
Здравеи ас ти препора4вам пюрета на хип ас сам много доволна моя син много ги харесва а на ган4ев не ги яде. Вярно 4е са по скапи но са и хубави . Вапрос на       финанси newsm10

# 10
  • Мнения: 1 089
Hipp и Semper

# 11
  • Мнения: 3 379
Семпер основно, Гербер също. Гого не харесваше Хип, сега хапва понякога плодовите дуети, но зеленчуковите и месните на Хип не ги прояде. Виж, Семпер не ми е отказал Simple Smile

Забравих да похваля и тези на Алете и Нестле, много добри, всичките видове.

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 21:46 от SZA

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Ние основно сме на "Ганчев" - всичките видове. Харесват ни, нямаме претенции. От време на време - ХИП. Нестле нещо не ни допадат.... То детето само ще си покаже.

# 13
  • Мнения: 1 107
Вече изпробвахме всички пюрета на пазара, синът ми изобщо не прави разлика  Embarassed Купувам основно Ганчев и Хип.

# 14
  • Мнения: 2 271
Я малко цвят да внеса тука - моите пък и двете си хапват Ганчев - много ги харесват и майка им не мисли да им дава вносни  smile3534
newsm10 Но понякога и правя  домашни в по-големи количества.

Общи условия

Активация на акаунт