как да съхранявам кърма за утре?

  • 443
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 056
момичета,утре ще ми вадят зъб!
мисля да пропусна кърменето тогава,заради упойката.
обаче не знам дали ако се изцедя днес и сложа кърмата в хладилника дали ще е годна за утре.
изобщо някой ще ми каже ли как да съхранявам кърма?
моля ви,дайте съвет... newsm78

# 1
  • Мнения: 77
В хладилник можеш съвсем спокойно да я съхраняваш 24 часа,но не на вратата ,а в горната част по-навътре.

# 2
  • Мнения: 1 599
В хладилник за 24часа, в камера 3 месеца! Успех утре  Peace

# 3
  • Мнения: 577
В хладилник за 24часа, в камера 3 месеца! Успех утре Peace
а на стайна температура 8 часа

# 4
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ето тук има подробна информация за съхранението на кърмата в общи линий е това което мамите преди мен са написали http://www.biberonbg.com/info/karmenetwo.htm
успех на зъболекаря и мен това ме очаква скоро време

# 5
  • София
  • Мнения: 557
"Замразеното мляко което сте размразили може да се пази в хладилника до 24 часа."
Това важи ли за млякото, което е "хартисало" от храненето?(т.е. било е вече затоплено)  newsm78

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Не,не важи! Веднъж затоплено млякото трябва да се изхвърли,а не да се подлага на повторно замразяване или съхранение в хладилник!

# 7
  • Мнения: 250
за 24ч в хладилника няма проблем, после я затопляш и това, което ви остане от храненето го изхвърляш. ако ти се наложи за повече от 24ч. я замръзи и после а размръзи на стайна Т.

# 8
  • Мнения: 435
Според мен е най-добре да поизцедиш колкото можеш и да дадеш на бебо топло прясно мляко  Hug дори и да чувстваш гърдите си празни , не забравяй , че основната част от кърмата се произвежда по време на кърмене     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт