Отговори
  • София
  • Мнения: 676
Предстои ми операция следващата седмица - секцио и днес бях в болницата за изследвания. Очаквах да ми направят и тестове за алергии към упойките, които ще ползват, но ми казаха, че след като казвам, че нямам алергии, няма нужда. На мен обаче ми е притеснено, защото аз може и да имам някакви алергии, а да не знам...
Пояснявам, че упойката ще е спинална. Аз имам вече едно секцио, което беше с пълна упойка и тогава ми правиха тестове, но мисля, че медикаментите са различни.
Моля ви кажете на вас правиха ли ви някакви тестове и къде.

# 1
  • Мнения: 1 288
аз раждах секцио със спинална упойка в частна клиника. не съм много сигурна дали това да тестове, но имах няколко резки по ръката- все едно от игла няколко успоредни линии. доколкото знам така също се прави тест за алергии. това стана преди самата операция, но бях прекалено ошашавена, за да питам какво е. иначе предварително не са ми правили изследвания. 
дано ти помогна все пак с моя отговор.
желая ти леко и бързо да мине операцията и възстановяването!   bouquet

# 2
  • Мнения: 485
не съм много сигурна дали това да тестове, но имах няколко резки по ръката- все едно от игла няколко успоредни линии. доколкото знам така също се прави тест за алергии. това стана преди самата операция, но бях прекалено ошашавена, за да питам какво е. иначе предварително не са ми правили изследвания. 

и на мен ми направиха такъв тест малко преди операцията. става за минутка, така че мисля, че и на теб ще ти направят. Не се притеснявай и ти пожелавам бързо да се възстановиш и много щастливи мигове с бебчето  Hug

# 3
  • Мнения: 5 790
Аз не знам да са ми правили в държавна болница. Родих планово секцио със спинална упойка, питаха ме дали имам алергии към нещо, но резки не съм видяла да имам.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 145
Щом вашият е станал за минутка - добре. Защото мене ме накараха с голямото шкембе 20мин. да стоя с протегнати напред ръце и длани обърнати нагоре, за да не се разлеят капките върху въпросните резки.
Аз защо все си мисля, че е много примитивно така да се провежда теста, ама може и да не съм права newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 676
имах няколко резки по ръката- все едно от игла няколко успоредни линии.
Точно това имам предвид...
Не знам дали има и други методи за тестуване, но май ако изобщо се прави някакъв тест, той е такъв... Дано да ми направят все пак преди самата операция, защото сигурно ще се побъркам докато операцията приключи... защото аз разбира се, веднага след като си тръгнах днес от болницата се сетих за онази жена в МД...
Много ви благодаря, момичета!!!  

# 6
  • Мнения: 429
Аз сама си пожелах да ми правят предварително тестуване. Говорих с гинеколожката ми и тя ми даде направление за тестуване. Моят съвет е направи си предварително, за да си по-спокойна. Оказа се, че имам алекгия към Невалин.
Желая ти леко и безпроблемно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт