Специалист Невролог педиатър в Плевен !

  • 10 533
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте !  SadОт 1 месец насам имам сериозни проблеми с моето детенце . Получава някакви пристъпи със загуба на равновесие и изпотяване . Не загубва съзнание .Просто и се вие свят и не я държат крачетата . Това трае около минута и накрая се изпотява по главичката . Та тръгнахме по невролози . Правиха и ЕЕГ . И според тях ставало дума за Постваксинален синдром / правиха и реимунизация ДТК и след 6 вдигна висока температура в продържение на 3 дена , а след още една седмица започнаха да се лучват тези неща / Пуснах тема в Здравословни проблеми / Ваксини и поведение след това / . Но реших и да питам и тук .
 Ще се побъркам . Детето ми от раждането не съм имала никакви проблеми в нито едно отношение . И раждането ми беше нормално . И сега изведнъж .....  Чудя се дали да не направим и ЯМР , но сигурно ще трябва да  е под упойка защото е само на 1 г. и 5 месеца
 Благодаря ВИ че ви има ! Cry

# 1
  • Мнения: 1 271
здравей мила, пиши на д-р Йонов на лични или в темата - консултация с Неонатолог. Той е от Плевен и ще те насочи най-правилно.
Успех и Бог да е с вас.
Пиши като имаш новини и резултати. Бързо оправяне  Praynig Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 117
Отговарям ти тук, защото кутията ти е пълна и не мога на лични.
Вероятно сте ходили при доктор Маринова или Недева. Други детски невролози в Плевен не знам. А кръвна захар изследвахте ли ? Консултазия с УНГ проведохте ли ? Кръвно налягане мерено ли е ? Обстоен преглед от педиатър по отношение на сърдечно съдовата система проведен лие ? Това са нещата които исках да те попитам. Ако искаш свържи се с мен на мобилния ми 0888 82 49 82.

# 3
Здравейте Нина,

Ако все още нямате уточнена диагноза, защото "постваксинален синдром" звучи доста несериозно, Ви препоръчвам да потърсите доц. д-р Венета Божинова - детски невролог от Детска Неврологична Клиника на Университетска Специализирана Болница по Неврология и Психиатрия "Св. Наум" на Цариградско шосе 4-ти километър в София на тел. 02 70-40-05 и на e-mail: tchamov@bulinfo.net

Успех

д-р Ив. Чавдаров

Общи условия

Активация на акаунт