SPIDERMAN неща - откъде?

  • 1 180
  • 7
  •   1
Отговори
  • България, София
  • Мнения: 638
Здравейте, силно ме интересува всичко, което се предлага на пазара, свързано с този рисуван паяк - спално бельо, анцунг, костюм, тениска, блузка, боксерки.... Simple Smile

Синът ми скоро прави 4 години (около 100-на сантиметра е висок) и му е голям фен, та мисля, че би се зарадвал на такъв подарък. Засега си имаме само маска за левче, която издържа няколко дни.

Разбира се, като порасне ще стане спайдър мен.  Twisted Evil

Надеждата ми е във вас.

Много благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 418
И ние сме фенове, макар, че нямаме от всичко изброено. Та имаме слипове купувани от ул.Симеон в близост до женския пазар ( между женския и Мария Луиза). Тениска по пазара може и да намериш (турски и не много качествени). Костюм в магазините за карнавални облекла - има такъв на ул. Екзарх Йосиф близо до Дома на киното и имаха преди такъв костюм. А играчки има почти навсякъде. Дано съм ти била полезна. Успех!

# 2
  • Мнения: 5 228
На ул. Черковна, (между Мадрид и Пресансе) точно до магазин Биберон има един магазин, на който пише "всичко за 1, 2, 3 и повече лева". На витрината преди няколко дни видях костюм.

# 3
  • Мнения: 1 881
Аз на моя племенник купих чаосовник със стрелки, синя каишка с нарисуван спайдърмен, и на циферблата също. Хубаво е часовничето, има го навсякъде, където продават детски часовници, струва 7 лева, дано съм билал полезна Laughing

# 4
  • България, София
  • Мнения: 638
Благодаря на всички.

Това с часовника е добра идея за парите си. Може пък да го науча да познава часа, макар че е малък.

Едно е сигурно - ще бъде много горд!

# 5
  • Мнения: 1 393
При нас имаше около 6-7вида мартеници от пластмаса на Spiderman.Знам,защото на една приятелка сина и му е фен и заедно ги гледахме  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 55
В Люлин до Фантастико има Силвър Център.Та в този търговски център има детски магазин с един огромен спайдърмен на входа- гледа точно към паркинга.Провери, там има доста неща.

# 7
  • Мнения: 3 457
OTVORI  www.megashop.bg i posle tarsi spalno belio tam sam vijdala 4ar6af4eta sas spaidar men, no i tsenite im bqhakrasivi  Money

Общи условия

Активация на акаунт