Матраче за кошарка

  • 685
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 999
Искаме да купим матрак за кошарка на Чиполино с размери 60/120 см. Моля ви, кажете ми, къде в София се продават такива? По магазините срещам предимно 65/135 см., но на нас не ни вършат работа.
Предварително ви благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 282
На много места продават матра4ета,но ми е интересно за6то то4но трябва да е на 4иполино. newsm78 newsm78 newsm78Ние си взехме на6ето от 6таркел и съ6то не е ло6о. Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
На много места продават матра4ета,но ми е интересно за6то то4но трябва да е на 4иполино.
Кошарата е Чиполино ,не матрачето.Ние си купихме съвсем обикновен за нашта кошара 60 на 120см,за 30лв.Незнам твойте изисквания какви са ,за да те насоча от къде да си купиш.

# 3
  • Мнения: 2 242
Ние сме със същата кошара, взехме си това и съм много доволна http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1030
Магазина е в Овча купел, ако искаш направо да си го вземеш

# 4
  • Мнения: 5 228
От Пинокио в Дружба си купихме супер матраче, 120 на 60, ползваме го точно за кошара. Немско е, от пяна и кокос, струваше ок. 80 лв. Все пак беше преди повече от година, така че ако решиш да е от там,  добре е да се обадиш, за да не се разкарваш напразно.

# 5
  • Мнения: 1 999
Мерси много за отговорите.  bouquet
Магазините Пинокио и Пакостник ги знам и ще проверя дали имат в наличност там!


Ние си купихме съвсем обикновен за нашта кошара 60 на 120см,за 30лв.Незнам твойте изисквания какви са ,за да те насоча от къде да си купиш.
Ако може, дай малко повече инфо за вашето матраче и от къде сте си го купили. Simple Smile

Между другото до каква възраст е подходящо детето да спи в такава кошарка? newsm78


# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Кошарките май ги дават до 3-4годишна възраст.Нашият матрак е съвсем обикновен без пяна и кокос,доста е дебел.Купили сме го от един магазин в Горубляне,точно на ъгъла с Околовръстното шосе

# 7
  • Мнения: 3 423
ние взехме матраче немско-кокос и пяна 60/120 от Бебемаркета в Иван Вазов за 65 лв.

Общи условия

Активация на акаунт