ЗА ВИП НА АГ ВАРНА

  • 576
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
zdraveite,mnogo 6te se radvam ako nqkoi mi kaje za normalno rajdane na vip etaja vuv аг varna kakvo da nosq za sebe si i beb4o,o6te e malko rano da pitam,no da znam za vseki slu4ai po otrano Simple Smile
blagodarq vi predvaritelno

  bouquet

# 1
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
здравей,
когато раждах /юни 2004г/ - отидох с пелени, но акушерките ми казаха да си занеса дрешки, с които искам да обличат детето - занесох си бодита и гащеризони и си избирах всеки ден с какво да е облечена. Само първите 12часа след лаждането беше с пелени. Носех памперси, мокри кърпички и кремче за дупе.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 969
А каква е цената на ВИП етажа?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
За бебето носих 5 к-та пелени(излишни са),1п-т памперси,Бодита,ританки и блузки,залъгалка.За себе си тоалетни принадлежности,1 нощница(за раждането) и 1 пижама,превръзки,чашка,чинийка,прибори,лиглин,памучни бабешки бикини абе нищо специално всичко необходимо за 4 дена извън къщи Laughing.Нормално раждане струваше 400 лв.,секцио-600лв родих на 15.09.2005

# 4
Здравейте! Simple Smile
Още и аз не съм питала какво точно да нося за бебо,но цените са малко променени-480 лв за нормално раждане и 720 лв за секцио.
От моя приятелка,която ражда там през август знам,че е носила дрешки за бебето(а не пелени) и памперси.За себе си-лични принадлежности,превръзки,пижама/нощница...и друго не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт