Жестока кашлица с Т при малкото ми момиченце?

  • 594
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Здравейте, момичета!
Изкарахме тази седмица на Велинград - беше страхотно , но първо мен ме тръшна 2-3 дни здрава хрема, след което започна силна кашлица от гърдите и едва сега се подобрявам. Това - както и да е, но и Гери след мен сякаш почна и сега милата така кашли, че сили не й остават....не знам какво беше това, но след като й майка ми започна същото все повече си мисля, че някакво момиче от Велинград, което каза, че имало вирусна пневмония се замислям дали не е права....едната сутрин Гери леко се прокашля и спря, на другата сутрин измерихме Т беше 37.5 и ей така си отмина - от нищото дойде и сама изчезна....отидохме там на лекар - и ни наговори щуротии, на които Иванова /лекарката на Гери се учуди - къде видя онази ангина без никаква Т след това, не знам....вчера се върнахме и веднага отидохме при Иванова - ами отново гърдите й чисти - пие сиропи някакви и одеве отново от нищото - 38.3, като едната бузка е хладна, а другата - гореща и зачервена....а понеже досега нали боледуваше и едва миналият петък и сложихме ваксината МРП /морбили, рубеола , паротит/ - възможно ли е и от това да е Т и въобще какво да мисля...започна вече и птичи грип да ми се привижда....много ми е мъчно като гледам едно малко човече как се дере и кашли и се чувствам адски виновна, че едва ли не аз съм я заразила, а дори не знам как - за пръв път кашля толкова жестоко, както и тя....и при това я пазих далеч от мен....имайте си "едно на ум " с Велинград все пак...не знам вече какво да мисля....Моля ви , дайте мнение от какво може да е - утре сутринта ще ходим отново на лекар, но дотогава ще се побъркам от притеснение Cry

# 1
  • Мнения: 544
Да се чустваш виновна няма смисъл!/макар че и аз съм го изпитвала/Стискам ви палци утре да поставят диагнозата!Убедих се че правилната диагноза си е половин лечение.Надявам се все пак да не е това за което се притесняваш!От ангина често се вдига висока т,а големият ми син ги караше с т 37гр

# 2
  • Мнения: 8 917
Благодаря ти!
Но знам как е с ангината - а тази Т ме учудва - дигне се и след това спадне от само себе си.....Гери ми прави 2 ангини - нищо такова не е... Thinking И лекарката не вижда нищо такова - гърлото е добре... newsm78

# 3
  • Мнения: 8 585
@ The Sun -кутията ти е пълна. Кореспонденция невъзможна!

# 4
  • Мнения: 8 917
Съжалявам, Birdie Embarassed
Изтривам я до секунди.

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 841
Малко офф.
 Ние мислехме на 1-ви да ходим до Велинград и сега сериозно се чудя дали въобще да отидем, а и без това сутринта се сдърпахме с мъжа ми, че нямало места и разни такива хотелски истории и аз отсякох - никъде няма да ходим, ама бях се афектирала  Confused.
 Е след твоя разказ много е вероятно да не отидем, можем да почакаме до пролетта  Wink.
А на вас - бързо оздравяване!

А за Т. сама ли спада или след като и дадеш нещо за понижаване?

# 6
  • Мнения: 8 917
Малко офф.
 Ние мислехме на 1-ви да ходим до Велинград и сега сериозно се чудя дали въобще да отидем, а и без това сутринта се сдърпахме с мъжа ми, че нямало места и разни такива хотелски истории и аз отсякох - никъде няма да ходим, ама бях се афектирала  Confused.
 Е след твоя разказ много е вероятно да не отидем, можем да почакаме до пролетта  Wink.
А на вас - бързо оздравяване!

А за Т. сама ли спада или след като и дадеш нещо за понижаване?

Ами не искам да "набеждавам" града, но факта си е факт - може да няма нищо общо, но такава кашлица аз НИКОГА не съм имала.....при всички положения обаче ако решим да ходим някой ден отново там ще ми е настръхнала косата.
Колкото за Т, ами ниската Т се вдига и пада сама - без нищо.....а високата имам чувството, че дори и да не и давам нищо тя просто се поти и сигурно ще падне и тя, но не смея да я оставя без лекарство

Общи условия

Активация на акаунт