RAK NA GARDATA!

  • 4 136
  • 8
  •   1
Отговори
molq vi ako nqkoi znae kakvi sa simptomite za rak na gardata da mi pishe!i ima li neshto kato bodeji?blagodarq vi predvaritelno!!!!ochakvam otgovorite vi!speshno mi e. Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Симптом е уплътнението, но в повечето случаи е обикновенна мастопатия или кистичка.
Знам, че рак на гърдата не боли, иначе и аз получавам бодежи.
Щом имаш такива притеснения, отиди на преглед при мамолог, той ще ти каже повече.
 Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
Ако си напипала някакви уплътнения отивай на лекар, не се самонавивай. И да научиш какви са симптомите сама не би могла да си поставиш диагноза. И не бързай да си мислиш веднага за най- лошото. Peace

# 3
  • Мнения: 1 883
Щом си се притеснила отивай на мамолог и без това трябва да се ходи профилактично 2 пъти в годината УСПЕХ

# 4
  • Мнения: 8 917
В момента не мога да ти дам един много полезен линк - препатила жена е пуснала тема с всякаква полезна информация  - Бени се казва. Като се оправят клубовете надир.бг , потърси във ВЗАИМОПОМОЩ - КЛУБ НА РАКОВО БОЛНИТЕ - нека заглавията нете стресират - пишат всякакви хора с единствена цел да си помагат и да бъдат полезни. Не се притеснявай - това което аз знам е, че рак не боли и когато става въпрос за бодежи, най-често е кистичка и премахването не е страшна работа. Стискам палци и дано бързо се успокоиш  bouquet

# 5
# 6
  • Мнения: 1 393
Получава се плътно образование без болка(злокочествените заболявания не болят и затова се откриват най-често в напреднал стадий Sad)Единствено може да се разбере от парченце от образованието за вида и степентта рака.Понякага(не винаги)нараства много бързо и добива размери на орех.Абе трябва да се види от специалист с две думи

# 7
  • София
  • Мнения: 39 746
Знам, че не боли. Освен бучката (уплътнението и т.н.) мама е имала леки придъпвания при вдигната ръка. Напипала си е бучката при рутинен самопреглед под душа.
Отивай на лекар.

# 8
  • Мнения: 14 133
Върви на лекар и не се самонавивай за най-лошото!!!Успех и пиши!!

Общи условия

Активация на акаунт