Ето идва пролетното настроение,с трепет чакаме от ИБ всяко ново попълнение

  • 21 705
  • 736
  •   1
Отговори
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
От "Искам Бебе" минахме през "Бъдещи майки" и се събрахме тук 43 момченца и 41 момиченца





Родени 2009
Огнян на мама Atadar
Ясен на мама Alcho




Родени 2010
Михаил на мама Petiofi83
Елица на мама Alcho



                                        
Родени 2011  
Габриела на мама Forest veil
Яна на мама Atadar
Радостин на мама Me4koni
Константин на мама Аника_Б
Николина на мама *Teddy*
Светослав на мама Lady_V
Калоян на мама ЕлБиЕн
Ясен на мама Maria_1980
Красимира на мама Бенджолина
Калоян на мама SlunchoO
Зара на мама A_vagabond
Александра на мама jiorjita
Калоянна мамаJacobiana
Елеонора на мама Simona_S
Миа на мама Смуси
Георги на мама magnet_for_happiness




Родени 2012
Слав на мама Pospalancho
Борислав на мама Месечинка Виторога
Димитър на мама Pettesa
Ивайла на мама Roxanna
Пламен на мама F.A.T.E.
Tеодор на мама toni_St
Даниел на мама R@li
Ема на мама Benitabeni
Васил на мама Doni_M
Иглика на мама Ivap
Преслав на мама Плодче
Елисавета на мама Звездичка
Ема Мария на мама Mecani
Андриан на мама Beauty_
Алексей на мама Шехина
Анна на мама Карри
Рая на мама Imam nadejda
Лиян на мама Libra
Ваяна на мама Eti_1988
Борис на мама *Starlet*
Бонбонката  Simple Smile на мама Sarnia
Самуил на мама Linko5
Денчо на мама Danaeka
Белослава на мама Женя 83
Калин на мама la vie est belle
Виктория на мама Bubu_123
Сияна на мама Stanitani
Магдалена на мама Niq_23
Константин на мама Elzabet




Родени 2013
Радослав на мама Stelico
Владимир на мама rendence
Лия на мама Sigma
Калина на мама V.A.V.A.
"Той" на мама Бамбарадамбара
Деница на мама Desitkad
Стефан на мама РоЗиТо
Дафина на мама Ponyo
Елиана на мама ˙·٠• АлЕкС •٠·˙
Петър на мама Arhinora
Ирен на мама rainy...
София на мама Ant
Дара на мама Ku4o
Анна на мама Dharma
Атанас на мама Arven_89
Андрей на мама Veseto*
Ивон на мама Плодче
Георги на мама Veselyshko
Никола на мама лилка
Борис на мама pepitta_84
Христиан на мама Tonichka
Лилия на мама magnet_for_happiness
Спас на мама Мишки
Цветозар на мама bbb.
Йоана на мама Bibo_86
Андрей на мама BellaS




Родени 2014
Радина на мама zuzi_79
Ивейн на мама Звезден^Прах
Антоанета на мама баба Яжка
Влади на мама S@NDR@
Вилизар на мама Flower Fairy
Дариа на мама magyg
Кристиан на мама Cherry Mam







Нашето албумче


Захранване:
http://www.n1.tesa99.com/zahranvane.pdf


Старите ни теми:
Скрит текст:

В Искам бебе ние за запознахме,но и в Родени заедно останахме
От ИБ се преместихме в Родени и сега с хлапетата чакаме Дядо Коледа засмени
Искам бебе ни събра, заедно в Родени сме сега
Тук в Родени се събрахме, които в ИБ за дете мечтахме
В Родени вече става тясно, но за всички от ИБ винаги ще има място
Великден мина и замина, а ние чакаме нови мами в нашата дружина
Лято, плаж, море + бебе ... това ни чака мацките от ИБ
За море или планина, мамите от ИБ стягат куфарите си сега
Лато вече не остана, някой от мамите от ИБ предяслена треска ги обхвана
Златна есен на вратата чука, мамите от ИБ се събраха тука
С мамите от ИБ бързо времето лети, в шеги и закачки и приказки сладки
Първи сняг на вън забръска, с мамите от ИБ що ще чинем ний зимъска
Дядо Коледа бързо ти при нас ела, мамите от ИБ те чакаме с усмивка на уста
Януари вече е наполовина, много попълнения от ИБ чакаме в нашата дружина
Пухкав сняг на вън се сипе и за мамите от ИБ времето с децата шеметно отлита
За мамите от ИБ любовта голяма се казва БГ мама
Бабо Марто ти ела и на майките от ИБ ти кажи,че вече идва пролетта

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 23:09 от pospalancho

# 1
# 2
# 3
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Поспaлaнче, брaво , много е свежaрскa темaтa, хвaнaлa те е музaтa  Hug Готово, нaмaчкaхме се зa лекa нощ  Mr. Green Ние днес след педи пообиколихме глaвнaтa, a кaто видяхме тaм едно чисто бяло хъски .... иии зaбрaви че го боли някъде и оглaсихме нaоколо с едно звучно "бaу бaу" и голямо хилене и кикотене беше, въпреки че оновa не престaнa дa лaе  Mr. Green  Тa кaто идa нa глaвнaтa и се сещaм зa вaс ... трябвa дa зaформим тaйфaтa скоро  Hug

Мечконче  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 10 694
Мерси за темата и добрутро!

# 5
  • Мнения: 6 395
Доброоо утроооо   bouquet  bouquet

Благодаря за новата темичка, мн весело настроение и в това хубаво вреееме, чудноооооо утро, освен и кафенце да наредя аз  Rolling Eyes

Аз да ви се оплача, ще ми ръчкат устата много сериозно, при мен кучешките зъби и ще няколко са още млечни , ама са много мощно сраснали към костта, лошото е , че имам втори ред, които са постоянните и по време на бременността тръгнаха да растат, обае нали млечните са мн здрави и направиха втори ред  вместо да ги избутат и сега ми предстои ми сериозна ортодонстка намеса, операция направо  Sad Sad Почваме от Понеделник ръчкане, снимка , чудесии  ooooh!.....ще видим и с кърменето как ще е, докторката ме подготвя, казва ми да си замразявам, обае аз тея дни нямам много да не кажа хич, малката е много гладна почна през 2-3 часа да ми яде, ужас направо  Tired Кофтито е, че не мога да отложа пък, защото са израснали много и между двата реда не може да се измие хубаво и става мазало, беше ми се зверски възпалил венеца там , заради това  ooooh!......намрънках се , сега кафенце


Скрит текст:

Може ли да помоля за паролата за албумчето, да мога и аз да им се порадвам на дечицата  Rolling Eyes Благодаря предваритлно  Wink  bouquet

Пете, да минава там, щом няма начин, по добре от това да стане инфекция и после са още по големи чудесии и мъка за него.

Аз понякога много се притеснявам за интимните части, редовно като се наака и набутано с материал , поиствам го много внимателно , между срамните устни лекичко са клечка за уши, обаче понякога така се набутва навсякъде и си викам да пипне някоя бактерия от това ако как ще разбера на такова малко бебе  ooooh! ooooh!

Меци, това с гърчовете.....ще внимавате наистина, няколко дни я следи из късо, даже там Пандали , чудесии дайте превантивно ако трябва..... ти знаеш най добре  Hug

Ние ще почнем ваксинацията след 3тият месец и доки ме подкрепя, така че съм спокойна, я ще е вече по големичка, дано няма пак някакви нашественици и няма да е , да се надяваме, толкова болно времето  Wink

Днес го дават много хубаво време, така че само чакам да стане по нормален час и събирам багажериите и на пикник в парка всичките  Crazy Много да е хубав и приятен и за вас момичета   bouquet

# 6
  • Мнения: 39 245
Момичетата се почистват с памук и бебешко олио отдолу.
Аз го правех след като се наака и на баня вечер. Сега къде се сетя, къде не.
Мани я тая клечка, да не ти мръдне ръката и да се чудиш после какво да правиш.

# 7
  • Мнения: 1 167
Добро утро!
Сега се събуждаме комплект кака ,мама и Ник .Едно хубаво слънце ни заблестя в стаята.И ние мислим за пикник със семействата на две-три дружки с дечица на възраст на Рали.Имаме наблизо до нас на около  4-5км горичка,много полянки и манастирче-  голяма красота, спокойствие, чист въздух .Сигурно ще има и доста хора  в това хубаво време.
До скоро и хубав ден! Hug

# 8
  • Северозапада
  • Мнения: 5 467
Добро утро   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 227
Добро утро, да се запиша и аз в хубавата ви темичка Heart Eyes Hug и аз много обичам да ви чета.
Леле Меци, като чух гърч изтръпнах. Дано не стигате дотам, силно се моля и надявам. Вярвам силно, че с Ема ще преборите всичко това. Hug Praynig
Ако вярвате в такива неща, на мен ми дадоха един венециански хляб, плъзнал е навсякъде из София и се предава от човек на още 3-ма души. Та той е за здраве и късмет в къщата и семейството въобще, а на който го бърка и пече изпълнява по едно желание. То от здравето по-хубаво няма де, та просто ако вярвате в това и ви се занимава може да опитате.  Hug Heart Eyes
Прахче, е те това е гадост вече, какво става беее....ужас, милата. На мен тази интервенция ми я правиха когато бях на 18, за да ми израснат постоянните зъби и да сложа шини. Извадиха ми 2-та кучешки зъба и започахме да чакаме, растеж до една година така и не започна и ходих на операция, единия го извадиха почти на място, а другия в средата на небцето ooooh!, просто там си е растял, ходих да ме показват на студентите даже. Mr. Green Ще мине, дано мине леко и безпроблемно. Hug
Всички да сте много здрави ви желая. Heart Eyes Hug
И ние чакаме по-нормално време да стане и изчезваме, от 7 ми е заскачал и заръчкал. Heart Eyes

# 10
# 11
  • Мнения: 1 496
Запис и от мен.

Последна редакция: сб, 15 мар 2014, 10:14 от Niq_23

# 12
  • Мнения: 2 802
ходя да работя,че много ми се забатачва работата и не знам кога изобщо ще мога да вляза тук.
Фейтко прекопирах предната и се понаучих някои неща от нея.Надявам се да не ми се сърдиш Hug Требе да те черпя Mr. Green

Как ще се сърдя, стига и ти .... радвам се, че съм била полезна  Mr. Green Hug Hug Hug

Това е за запис, че сега нямам време да ви чета, но после ще наваксам .... хубав ден на всички  Hug

# 13
  • shumen
  • Мнения: 17 982
Поспаланче,мерси.Страхотна нова тема.
Пете,ще отмине след 2-3 дни.Аз ползвах на Мечкони крема и съм доволна.
Ани Бани и в Търново се разпространи този хляб,но за мен е пълна глупост.Искаха да ми дават,ама аз отказах.
Прахче,ужас.Дано мине леко и безпроблемно всичко.
Тук се очертава хубав слънчев ден и след малко изчезваме с Дени.

# 14
  • Мнения: 1 152
Поспанче прекрасна пролетнаа тема,  благодаря   bouquet

Фейт дано се оправите вече цялото фемили и да няма повече болесто че много кофти!  Hug
За ангина много помага превръзка от сварено айце , реже се на две половинки, маха се жълтъка, дупката се пълни със захар и  слагат на сливиците и се завръзват с нещо,  стои докато се стопи захарта! Но малко дете едва ли би го изтърпяло!

И мен ме заболяя едно гърло, но на мен това ми е слабото място, та се наливам с чайове и мед, даже и превръзка си правих, но за сега няма ефект, дано нестанне по зле!

Прахи много сложно и неприятно звучи това, дано мине леко!  Hug

Меци хубаво е чеси по спокойна,  но и наа мен тези гърчове ми звучат много притеснително,  дано да няма!  Hug

Деси много хубава е рокличката!

ЧРД на малкта Калина наа патерички,   да ти е жива и здрава Ваве и много да ви раадва и слуша!

Феичка радвам се че си по добре,  ще мине всичко!  Моите лохии спряха към  30  и някой ден,  но и при мен се усилваха и намаляха ....

И при нас времето вече е супер и прекарваме повече време навън,  даже направих и сефтето на кърменето навън, само дето едно жена ми се навря в личното пространство да ме разпитва колко ми е голямо бебето  и тем подобни! .... #Cussing out

Забравих да кажа че Влади добре понесе ваксината,  не беше крив вечерта,  само дето се раплака наа сън едно жално ми стана,  но явно се е стреснало детето!



Общи условия

Активация на акаунт