Колко често си правите маска на косата?

  • 11 175
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Аз по принцип не си правя, но косата ми почна доста да пада и при предишното миене си сложих домашна маска от жълтък, мед, вит. А и бадемово масло. Сега кога пак да повторя процедурата, на всяко миене или колко често?

# 1
  • Мнения: 1 290
Един път седмично,ако не ме мързи Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 155
На всяко миене, т.е 1-2 пъти седмично.  Wink

# 3
  • Мнения: 643
И аз на всяко миене, моята е купена, но никъде не пишеше, колко пъти, така че я използвам вместо балсам.

# 4
  • Мнения: 8 505
Преди да се роди дребното-преди всяко миене.След като се роди-докато траеше косопадът,пак преди всяко миене.Сега си правя маско инцидентно.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 621
1 път седмично. Sunglasses

# 6
  • Мнения: 3 575
Домашни маски почти никога не си правя, или поне от 3-4 години не съм се мацотила.
Преди си правех разни експерименти с мед, зехтин, яйце и алкохол, ефект не мога да кажа дали имаше, но имах големи затруднения с измиването на меда Wink

Готова маска си слагам на всяко миене на косата, иначе ми е трудно да се разреша.

# 7
  • Мнения: 35 891
зависи дали съм се боядисвала скоро
обикновено 1 път на 2 седмици, през останалото време - балсам и течни кристали

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Май рядко - 1 път в месеца.Инак обилно я пляскам с балсам! Hug

# 9
Probvaite produktite za kosa na Londessa-nqma da se razo4arovate.
nqma gi v tyrgovskata mreja, za6toto sa tqsno specializirani za profesionalna upotreba.
Cenite sa izklu4itelno niski, a ka4estvoto izklu4itelno dobre.
Gore6to Vi prepory4vam maska za kosa "Londessa" i Balsam "Londessa"

# 10
  • Мнения: 6 871
На всяко миене, т.е 1-2 пъти седмично.  Wink
И аз така

# 11
  • Мнения: 182
Естествената нетретирана коса се нуждае само от балсам(винаги след всяко миене),но сухата и третирана коса -от маска с изплакване и друг продукт без изплакване (за лесно разресване).Аз например в банята нямам балсам,но имам 3-4 вида маски и 2-3 продукта без изплакване.Косата ми е третиране и дълга.

# 12
  • Мнения: 5 539
Не правя разлика между маска и балсам. Което хвана първо за ушите, него слагам

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Като се сетя, си правя; моята е готова, купена; нещо нямам нерви да бъркам вкъщи Rolling Eyes Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 407
1 път в седмица си правя маска, но купена.

Общи условия

Активация на акаунт