фиксирана тема за диетични рецепти - възможно ли е?

  • 664
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте мами,
имам едно предложение към вас и към модераторите, пък вие ще кажете става ли или не. имате ли желание да има една тема, в която да се пишат диетични рецепти, които да са от полза на мамите, които се възстановяват след раждането или за определен момент са позагубили линията си:)
идеята ми е не да се дават цели диети, а просто всяка да си направи набор от диетични рецепти, които да влезнат в нормалното меню и така без особени мъки да се грижим  и за формата си.

# 1
  • Мнения: 217
здравейте мами,
имам едно предложение към вас и към модераторите, пък вие ще кажете става ли или не. имате ли желание да има една тема, в която да се пишат диетични рецепти, които да са от полза на мамите, които се възстановяват след раждането или за определен момент са позагубили линията си:)
идеята ми е не да се дават цели диети, а просто всяка да си направи набор от диетични рецепти, които да влезнат в нормалното меню и така без особени мъки да се грижим  и за формата си.
Идеята е 4удесна Peace

# 2
  • Мнения: 243
здравейте мами,
имам едно предложение към вас и към модераторите, пък вие ще кажете става ли или не. имате ли желание да има една тема, в която да се пишат диетични рецепти, които да са от полза на мамите, които се възстановяват след раждането или за определен момент са позагубили линията си:)
идеята ми е не да се дават цели диети, а просто всяка да си направи набор от диетични рецепти, които да влезнат в нормалното меню и така без особени мъки да се грижим  и за формата си.
Идеята е 4удесна Peace

И аз мисля така. Ще бъде супер, ако стане Laughing

# 3
  • Мнения: 3 927
А какво трябва да разбираме под диетични рецепти?

Аз под диетични рецепти разбирам идеи за ястия, изключващи някакъв продукт, противопоказен за определения човек......може и да греша, разбира се Simple Smile

# 4
  • Мнения: 663
Аз съм много за, отдавна си мечтая за такава тема. 

# 5
  • Мнения: 1 220
 Идеята е чудесна!
Рецепи с малко калории! Супер!

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и на мен ще ми е иинтересна таzи тема, но как ще се осъществии идеята Rolling Eyes...напр. zа НВД  диетично е едно ястие, а zа раzделното хранене например _ друго....ще следя с интерес.... Heart Eyes Hug

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
и на мен ще ми е иинтересна таzи тема, но как ще се осъществии идеята Rolling Eyes...напр. zа НВД  диетично е едно ястие, а zа раzделното хранене например _ друго....ще следя с интерес.... Heart Eyes Hug
Същото щях и аз да попитам..... Peace
Може би е най-добре да бъдат разделени на подкатегории
Разделно хранене
НВД
Без мазнини
и т.н.
нещо подобно newsm78
Въпреки че има закована тема за здравословно хранене

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Въпреки че има закована тема за здравословно хранене

Именно.

Общи условия

Активация на акаунт