Възпаление на бъбреците при дете на 1г. и 3м.

  • 580
  • 2
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 3 898
 Притеснена съм, племенницата ми е на 1г. и 3м. и от една седмица започва да вдига много висока Т. - 39 и нещо до 40.
 Преглежда я педиатър -нищо, слагат Еферелган свещички -спада и след 4 ч. отново се вдига.
 Вчера са и пуснали изследвания кръв и урина и по показанията са казали - бъбречно възпаление, а тя е толкова малка  Sad и сега са в болница.
Ако някой е имал такъв проблем, нека ми сподели нещо, че незнам вече какво да мисля ...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 326
Ние имахме възпаление на пикочните пътища на 10м., пратиха ни в болница за бронхопневмония, а се оказа това. Какво да ти кажа?! Лекува се, ще мине Simple Smile, жалко саМо, че ще я натъпчат с антибиотици и ще се измъчат в болнизцата. На моето дете даже в началото ми казаха, като го гледаха на ехограф, че има малоформации на единия бъбрек. Спуках се от притеснение, накрая се оказа, че няма такова нещо. Бих  посъветвала майката на племеннницата ти каквото и да кажат като диагноза  винаги да иска и второ компетентно  мнение от друг специалист!

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 898
Благодаря ти за отговора, непременно ще  предам да се иска мнението и на други специалисти.
Днес ще се чуем с майката по -късно и ще я поуспокоя.

Общи условия

Активация на акаунт