Ефикасно отслабване

  • 1 116
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Има ли някой който е компетентен по този въпрос. Вчера както си ровех из форумите на мамите в дира попаднах на нещо такова: взима се кръв и се правят изселдвания кои храни може да се консумират без да се пълнее, кои са с малко калории и т.н. Но това било индивидуално за всеки и след това изследване може да се направи диета - хем да не гладуваме, хем да сме във форма.
Ако някой знае къде се прави това и колко струва да сподели. За скоро родилите ще е доста полезно. newsm78

Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 15:03 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 3 978
Има ли някой който е компетентен по този въпрос. Вчера както си ровех из форумите на мамите в дира попаднах на нещо такова: взима се кръв и се правят изселдвания кои храни може да се консумират без да се пълнее, кои са с малко калории и т.н. Но това било индивидуално за всеки и след това изследване може да се направи диета - хем да не гладуваме, хем да сме във форма.
Ако някой знае къде се прави това и колко струва да сподели. За скоро родилите ще е доста полезно. newsm78
Около 1000 лева струва, порови се в Красива Мама, имаше тема!

# 2
  • Мнения: 2 663
Цитат
Около 1000 лева струва, порови се в Красива Мама, имаше тема!

Няма такова нещо-цената е по-малко от 100лв.Става въпрос за  тестове и е много полезно като информация.Баща ми преди няколко месеца ходи на такова нещо ,ще го питам къде точно и ще докладвам

# 3
  • Мнения: 434
Спри да ядеш след 6 вечерта и не ти трябва такова изследване

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат
Около 1000 лева струва, порови се в Красива Мама, имаше тема!

Няма такова нещо-цената е по-малко от 100лв.Става въпрос за  тестове и е много полезно като информация.Баща ми преди няколко месеца ходи на такова нещо ,ще го питам къде точно и ще докладвам

Ще следя за отговорът ти!

# 5
  • Мнения: 1 883
След раждането за 9-10месеца свалих 32 кг-тайната е да ограничиш храната и психически се настрой.Секса също помага,но ако е в големи количества. Аз правех една хитринка-преди хранене изпивах по 2 чаши вода /около 500гр/и ядях по много малко -след 3часа по същия начин . След 19.00 не ядях нищо - може ако си толкова гладна 1 кисело мляко .За друго не се сещам в момента.УСПЕХ Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт