номинации за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето

  • 13 464
  • 169
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
 Grinning

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 19:15 от mama kenga

# 1
  • Мнения: 5 299
Ухаааааааа - поздравления за темичката Hug Mr. Green
Вмомента обаче не се сещам за нищо конкретно освен :
 "Мила, ако не се беше отказала от кърменето - детето ти сега нямаше да се разболее."

Утре ще се включа пак  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 1 427
Не мога точно да цитирам , но беше нещо от сорта"Нямам намерение да тъпча детето си с изкуствени боклуци, от които културистите трупат маса" Whistling

# 3
  • Мнения: 3 042
"Не мога да разбера тези жени,които казват,че нямат кърма.За мен това е просто оправдание и липса на желание и упоритост"

NaughtyЗа мен това е абсурдно. Когато няма кърма значи няма. Не може детето ми да пищи от глад и да не наддава на тегло , а аз да опорствам да го кърмя и да го държа гладно.

# 4
  • Мнения: 1 089
"...Неразбирам с какви аргументи една жена ще се откаже от всички тези удоства (става въпрос за кърменето) и защо   - сигурно защото й се пущи отново  или защото иска да трампи бебето на бабите и да се отдаде на живот, знам ли..."

Цитирам N...., като най-малко искам да я засегна с нещо, просто ми става смешно от подобни твърдения

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 17:19 от Vivi

# 5
  • Мнения: 4 668
Беше по повод на тема за бебче , което наддало само 160 гр. през първия месец и започнали да го дохранват с АМ . Та изказването на Amarena - цитирам по памет : " Голяма грешка е да дохранваш ако искаш да кърмиш ... " . Ами да умре бебето от глад ли , защото ИСКАШ ДА КЪРМИШ ? И какво значи искаш  ? Ами като няма кърма и да искаш и да не искаш - все тая ! 

# 6
  • Мнения: 27 524
" След 6-ия месец кърмата е отровна!"

# 7
  • Мнения: 1 581
Аз принципно съм за кърменето, ама туй с оргазмите по време на кърмене ми идва в повечко  Sick

# 8
  • Мнения: 8 505
Според мен темата е излишна.

# 9
  • Мнения: 8 505
Ясно  Peace
Така или иначе се оттеглям  tiptoe

# 10
  • Мнения: X
Да не превръщаме темата в ЗА и ПРОТИВ и в терен за нови словесни войни.

Според мен темата е излишна.

Нормално, както кърмещите се забавляват от реплики на некърмещите, така и обратното, затова ще я оставя, но моля не превръщайте темата в спор, като за целта мнения, които не са конкретно по темата, а личен коментар ще бъдат редактирани, дори изтривани. Моля, също така ползвайте само цитати, без да назовавате автора, защото може да е тънкообиден Wink


Любимото ми: - Как измежду два избора, /кърма или адаптирано/ можем да направим класация с цееееели 4 места.
Кърменето е най-доброто, на второ място идва изкуственото хранене. Не и според Световната здравна организация. Класацията е
1) кърмене;
2) изцедена кърма от майката, дадена на детето по някакъв начин ;
3) мляко от друга майка;
4) хранене с адаптирано мляко

С други думи:
1) кърма
2) кърма
3) кърма
4) АМ

No comment

# 11
  • Мнения: 46 484
"Кърмените деца са по-интелигентни от тези на адаптирано мляко!"

# 12
  • Мнения: 5 790
Предварително уточнявам - не искам да засягам никого!

Ама думичката "добавка", когато става въпрос за АМ ми идва в повече. Какво да кажа аз, бедната, която след планово секцио въобще не ми се появи кърма? И питам аз - какво аджеба добавям и към какво?

И в края на краищата всеки решава сам как да храни детето си и с какво.

# 13
  • Мнения: 8 459
Ще си кажа и аз болката,макар че съм го писала вече. Joy
Детето ти е на кърма,затова няма зъби.Дай адаптирано и да видиш как веднага ще изкара зъб! newsm53 smile3506
Коментар?


И аз като Джейд обещавам тайничко да чета.Всеки има право да  си каже,къде го сърби! smile3533

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
"Кърмените деца са по-интелигентни от тези на адаптирано мляко!"




 Peace

А, да, това ми е любимо  Joy
Горките ни НЕ кърмени деца, колко ли тъпи ще израстнат  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт