след два дена и аз ще пиа Клостил

  • 1 442
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте момичета!!!Много сам тажна и объркана!преди 2 год.забременях от втория ми мъж още от първия път,но след 4 мес.претърпях злополука и загубих плода вапреки намесата на лекарката ми.по стечение на обстоятелствата решихме да изчакаме малко и от миналата година,по точно от 8 мес. ние пак заработихме по въпроса,но уви Cry.миналия месец посетихме докторката ми и след основен преглед ми изписа да пия Клостил.цикълът ми е редовен и се движи между 28-30 дена.ову-то ми обаче е на 17 ден newsm78.дали е нормално незнам.Клостил ще трябва да пия от 3 до 7 ден и на 11-я ще ходя на преглед .много сам отчаяна още защото лекарката ми каза,че ако не стане до 3 мес.ще се наложи някаква незнам какво беше но завършваше на скопия.ако и това не помогнело отивам на инвитро.Много ми е гадно защото чувствам,че и дащеря ми и мъжът ми се измъчват като ме видят как се тормозя всеки месец като ми дойде М.незнам дали не ви натоварвам и вас но изках да изплача болката си на сродни души!!!

# 1
  • Мнения: 7 718
Не пий клостил без тест за проходимост на тръбите!!!

# 2
  • Мнения: 7 640
Не пий клостил без тест за проходимост на тръбите!!!
а и за какъв Клостил говорим, при положение,ч е има овулация Shocked

# 3
  • Мнения: 19
в листовката пише,че лекарството стимулира ову-то.аз имам ову но е много колебливо.щтях да сложа графика но не мога да разбера как newsm78.току що мажа ми донесе лекарството и прочетох листовката и още повече се шашнах Cry

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
в листовката пише,че лекарството стимулира ову-то.аз имам ову но е много колебливо.щтях да сложа графика но не мога да разбера как newsm78.току що мажа ми донесе лекарството и прочетох листовката и още повече се шашнах Cry
Провери тръбите си за проходимост и на мъжа спермограма. Немога да разбера тези доктори Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 7 640
в листовката пише,че лекарството стимулира ову-то.аз имам ову но е много колебливо.щтях да сложа графика но не мога да разбера как newsm78.току що мажа ми донесе лекарството и прочетох листовката и още повече се шашнах Cry
при това положение, по-добре си вземи тестове за ову, но недеи да пиеш Клостил, не е безобидно

# 6
  • Мнения: 7 718
Не пий клостил без тест за проходимост на тръбите!!!
а и за какъв Клостил говорим, при положение,ч е има овулация Shocked

Аз също имам овулация всеки месец, но съм пила два пъти кломифен цитрат.
Лекарството не е само да реализира овулация.
Целта е и да изкара 3-4 фоликула /при неизяснен стерилитет/, за да се увеличат шансовете.
Но преди това задължително трябва  тест за проходимост на тръбите и спермограма, защото кломифен цитрат може да се взима само няколко пъти в живота. Място за експерименти няма.

# 7
  • Мнения: 377
Случайно попаднах в тая тема и искам да споделя как мина при мен.Преди 3 години забременях след дълги усилия.За съжаление загубих бебето и аз не разбрах как стана.От тогава започнах да пия фолиева к-на с надеждата че този месец няма да ми дойде .След около 6 месеца безполезни опити отидох на лекър изписа ми клостил спомням си че се пиеше по някаква схема.През това време ме наблюдава на вагинален видеозон и ми каза кога да действаме но ми изписа и една инжекция преди да почем(мисля че беше прегнил но не съм сигурна).След около седмица ходих на лекър и се оказа че имам 5 оплодени клетки-отцеля 1 и ми беше достатъчно.При мен проблемът беше че овулацията ми траяла само 12 часа а не 48 и ние просто не сме улучвали момента.Според мен щом имаш дете била си и бременна няма нужда чак от такива изследвания.Пожелавам ти скорошно забременяване и едно такова слънчице като моето а те радва.УСПЕХ!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 356
След около седмица ходих на лекър и се оказа че имам 5 оплодени клетки-отцеля 1 и ми беше достатъчно.При мен проблемът беше че овулацията ми траяла само 12 часа а не 48 и ние просто не сме улучвали момента.=

абе, момиче, ти май си ходила не при лекЪр, а при екстрасенс!
това ще да е първия случай в медицината, когато виждат колко оплодени яйцеклетки има жената в тялото си и колко време трае овулацията!!!!

бах тия добрички лекЪри беееееее  Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 957
 jam, Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha *абе, момиче, ти май си ходила не при лекЪр, а при екстрасенс!*


# 10
  • Мнения: 7 640
Но преди това задължително трябва  тест за проходимост на тръбите и спермограма, защото кломифен цитрат може да се взима само няколко пъти в живота. Място за експерименти няма.
да

# 11
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
mateia разрови се хубаво, прочети повече тук и в библиотеката, както и в www.zachatie.org
Има много неща, които да се направят преди да се стигне до инвитро. Момичетата са те посъветвали - като начало една разширена спермограма на мъжа ти, проходимост на тръбите при теб, както и едни хормони може да пуснете. Ако всичко е наред, може да пробвате тогава с клостил. Мисля, че ако смяташ да се бориш с проблема е хубаво да си намериш добър специалист, който да разбира от стерилитет.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз да ти кажа. Забременях благодарение на това лекарство, но загубих 4 години при доктори, които съвсем объркаха всичко. Наистина лекарството не е безобидно-мнго е сериозно даже и не е добре да се взема много пъти през живота на жената. Затова е важно да се направят всички изследвания-хормонални, проходимост на тръбите, спермограма и т.н. и ясно да се знае причината. Аз го пих, когато изчистихме всички проблеми и единствено остана нередовната овулация. А имах хиперпролактимия и запушени тръби. Важно е и като го пиеш да имаш наблюдение от лекар-да се знае колко ти е дълъг цикъла, от кой до кой ден да го пиеш. Не става сано с опътването на лекарството.Освен това е много важно да се хване момента на готова яйцеклетка и да се бие Прегнил, за да е сигурна овулацията. Имаш обикновено 36 часа за бебеправене. Аз след това пих и хормонално лекарство за задържане/забравих вече името/.И както са ти казали момичетата много е важен лекарят! Трябва да имаш такъв на когото да се довериш и да доведе нещата да щастлив край. Дано съм помогнала. Пожелавам ти успех!

# 13
А имах хиперпролактимия и запушени тръби.

Момичета, простете ми, но съвсем се обърках Mr. Green. На някои им видяли оплодените яйцеклетки, други пък със запушени тръби са пили Клостилбегит и така забременяли:crazyeyes:. Аз ли не чета както трябва из форумите или имало лекари - вълшебници, за които не знаем:sick:.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А имах хиперпролактимия и запушени тръби.

Момичета, простете ми, но съвсем се обърках Mr. Green. На някои им видяли оплодените яйцеклетки, други пък със запушени тръби са пили Клостилбегит и така забременяли:crazyeyes:. Аз ли не чета както трябва из форумите или имало лекари - вълшебници, за които не знаем:sick:.
Явно аз не съм обяснила добре Embarassed Лечението на проблемите ми продължи дълго. Лекуваха ми хиперпролактимията и ми отпушиха тръбите. Аз пиша, че след изчистване на всички проблеми започнах да го пия това лекарство. Така, че именно това исках да напиша-да се пие когато се знае точната причина за трудното забременяване и ако може да се отстрани...А сега като чета съм го обяснила, но ти явно не си чела добре Laughing

Общи условия

Активация на акаунт