Цервикална слуз?!

  • 2 062
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Наистина не съм наясно, а търсачката не ми помогна особено! Rolling Eyes
От доооста време забелязвам, че по средата на цикъла ми изтича някакъв слузест секрет, намерих, че много момичета го описват като белтък...и моето е същото! Peace Ходя през 3-4 месеца на гинеколог, защото страдам от параноя, че все нещо ми има...и този път се сетих да го питам, пък и той сам го забеляза; Каза, че имам наличие на обилно количество цервикална слуз! #Crazy
Докаторът нямаше много време, и така и не можа да ми обясни за какво иде реч точно...каза, че ми няма нищо, здрава съм - като изключим проблемите в главата ми! Laughing
Та, за какво способства тази слуз, на мен ми звучи противно?! Вреди ли по-обилното й количество, както е при мен...при това всеки месец?!
Гледам за нея ного говорят в "Проблемно забременяване"! Confused Sad Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 11 655
А това не е ли точно овулацията?Защото аз по това разпознавам кога е настъпила.След като се появи и след около две седмици цъфва М.
И аз едно време млада и зелена,бях отишла на гинеколог и най-вещо бях заявила, че имам бяло течение.След прегледа и изследвания секрет се оказа,че нищо ми няма!

# 2
  • Мнения: 1 983
и аз имам такава слуз, доктора ми обясни, че е съвсем нормално, каза ми че ако искам да спре ще ми изгори жлезите Sick, обаче после секса щял да стане " родео "
вчера пак бях на гинеколог и исках да ми направи цитонамазка, съвсем спокойна, че това си ми е " мойта" си слуз, обаче не, от последната настинка съм си докарала някакво течение и ми изписа някакви много странни лекарства - две свещички за слагане, две вечери подред и едно хапче, единствено newsm78, което изпих снощи, някой знае ли за какво става въпрос? newsm78
изписа ми ги без да ми прави микробиология newsm78
Luminosa , извинявай, че така нахлух в темата ти  bouquet, дано не ми се разсърдиш много bowuu

# 3
  • Мнения: 3 248
Luminosa , извинявай, че така нахлух в темата ти  bouquet, дано не ми се разсърдиш много bowuu

Ама ти сериозно ли?! hahaha hahaha hahaha Не ти се сърдя естествено! Hug

Али97, именно това е овулацията, но се интересувах какво ще рече наличието на по-обилен цервикален секрет?! Thinking Винаги съм имала "силна" овулация, ако изобщо има такова понятие! Blush
При мен не чак като течение, защото не е бяло...безцветно си е, като белтък! Peace

# 4
  • Мнения: 7 640
слузта спомага сперматозоидите да навлязат в цервикалния канал. По време на ову се втечниава, иначе е като плътен гел. Пълна глупост и почти престъпление е да се горят жлезите. Какво толкоз- тъкмо ще си разпознаваш ову-то

# 5
  • Мнения: 3 248
слузта спомага сперматозоидите да навлязат в цервикалния канал. По време на ову се втечниава, иначе е като плътен гел. Пълна глупост и почти престъпление е да се горят жлезите. Какво толкоз- тъкмо ще си разпознаваш ову-то

Тоест колкото повече слуз, толкова по-голяма вероятност за бебе?! Thinking newsm78

# 6
# 7
  • Мнения: 3 248
Благодаря ти!!! newsm44 newsm68 newsm44

# 8
  • Мнения: 7 640
айде на хаир да е Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 922
и аз имам такава слуз, доктора ми обясни, че е съвсем нормално, каза ми че ако искам да спре ще ми изгори жлезите Sick, обаче после секса щял да стане " родео "
вчера пак бях на гинеколог и исках да ми направи цитонамазка, съвсем спокойна, че това си ми е " мойта" си слуз, обаче не, от последната настинка съм си докарала някакво течение и ми изписа някакви много странни лекарства - две свещички за слагане, две вечери подред и едно хапче, единствено newsm78, което изпих снощи, някой знае ли за какво става въпрос? newsm78
изписа ми ги без да ми прави микробиология newsm78
Luminosa , извинявай, че така нахлух в темата ти  bouquet, дано не ми се разсърдиш много bowuu
Какво е хапчето?

# 10
  • Мнения: 1 983
и аз имам такава слуз, доктора ми обясни, че е съвсем нормално, каза ми че ако искам да спре ще ми изгори жлезите Sick, обаче после секса щял да стане " родео "
вчера пак бях на гинеколог и исках да ми направи цитонамазка, съвсем спокойна, че това си ми е " мойта" си слуз, обаче не, от последната настинка съм си докарала някакво течение и ми изписа някакви много странни лекарства - две свещички за слагане, две вечери подред и едно хапче, единствено newsm78, което изпих снощи, някой знае ли за какво става въпрос? newsm78
изписа ми ги без да ми прави микробиология newsm78
Luminosa , извинявай, че така нахлух в темата ти  bouquet, дано не ми се разсърдиш много bowuu
Какво е хапчето?

Доколкото мога да разчета - Микомекс или нещо подобно

# 11
  • Мнения: 2 922
и аз имам такава слуз, доктора ми обясни, че е съвсем нормално, каза ми че ако искам да спре ще ми изгори жлезите Sick, обаче после секса щял да стане " родео "
вчера пак бях на гинеколог и исках да ми направи цитонамазка, съвсем спокойна, че това си ми е " мойта" си слуз, обаче не, от последната настинка съм си докарала някакво течение и ми изписа някакви много странни лекарства - две свещички за слагане, две вечери подред и едно хапче, единствено newsm78, което изпих снощи, някой знае ли за какво става въпрос? newsm78
изписа ми ги без да ми прави микробиология newsm78
Luminosa , извинявай, че така нахлух в темата ти  bouquet, дано не ми се разсърдиш много bowuu
Какво е хапчето?

Доколкото мога да разчета - Микомекс или нещо подобно
Гъбички са най-вероятно, но можеше да ти направят микробиол. изсл. си мисля  newsm78 За хапчето питах, защото са гъбички има едно, което се казва Дифлукан.

Общи условия

Активация на акаунт