Има ли някой подобен проблем

  • 4 151
  • 32
  •   1
Отговори
Здравейте мили момичета!
Имам проблем. Миналата година направих спонтанен аборт, и  този месец правихме бебе, неиздържах и направих теста 3дни предватително/това беше петък/-има втора бледа черта. В събота/вчера/ ми се появи някаво течение, розово кавяво на цвят, бледо и слабо, днес вече е неделя и положението същото.
Не съм отишла на лекар, защото всеки момент чакам да ми дойде М, така го чувствам, сякаш се е запънал.
ОСВЕН ТОВА МЕ Е СТРАХ!!!!!!!!!
Отчаяна съм! Предишният ми аборт беше в 8 г.с., без предварително прокървяване, нараво тръгна. В сравнение с проблемите на други момичета може да съм смешна, но ......., вече за нищо не ми пука, само за това!
Моля ако има някой с подобни преживявания да ми каже как е постъпил!!
Благодаря и успехи!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Абе днес не е ли събота Rolling Eyes
Както и да е...понякога има т.нар. химическа бремност, която не се развива. Просто незнам какво да те посъветвам ....или иди на доктор или си вземи утрогестан.

# 2
прощавай, изгубила съм си ума, днес не е неделя, днес е събота, та значи от вчера е течението, а теста го правих в четвъртък.

# 3
  • Мнения: 3 010
След като не ти те4е силно, напълно възможно е да си бременна, а да полу4аваш леко зацапване. Това става при много жени около предполагаемата М, се появява, при други също го има, но ве4е се дължи на проблем. Според мен потърси лекар. А колко дена ти закъснява? Направи друг тест.

# 4
  • Мнения: 251
Според мен най- разумното  е да полежиш и да почиваш, поне докато стане ясно какво е. А и още нещо- кога точно миналата година е бил аборта?

# 5
Salvi, август миналата  година беше, на края на втория месец, точно на датата на М.
Попитох доктора това има ли връзка с аборта, той каза, че е съвпадение.
Вмомента положението ми е без промяна.
Днес е събота и никой от "светилата" на града не си вдига мобилния.
Теглих им една м**** и сега си гледам филмчета удома Crossing Arms
Какво друго мога да направя?!
Благодаря ви за това, че се отзовахте!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 131
Аз бях така в началото и ми изписаха утрогестан... Даже се наложи да лежа и в болница на два пъти, защото не спираше зацапването... Но моето беше светло кафеникаво на цвят  Rolling Eyes
Стискам ти палци всичко да е наред  Praynig Ако те приболява корема, взимай но-шпа 3 пъти по 1

# 7
  • Мнения: 2 120
Не се притеснявай, всяка бременност е различна. може просто да зацапваш, а да си бременна. ако не ти дойде, дано е така -- отивай на лекар, за да ти предпише нещо за спиране на кървенето, ако има бременност/обикновено е `Утрогестан`/. Успех.

# 8
  • Мнения: 2 498
Защо не направиш пак тест Thinking???

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Според мен, най-доброто което можеш да направиш е да си лежиш!!! УСПЕХ, дано всичко се развие добре!

# 10
  • Мнения: 686
Zoe, този месец след 2 дни закъснение, теста ми беше + ..., обаче получих много силно и болезнено кръвотечение Sad  Миналото лято през юли ми се случи същото.
Тази седмица, ходих при двама различни лекари и двамата ми казаха, че само 20 % от оплодените яцеклетки се развивали в нормална бременост. При мен вече теста е отрицателен, но при теб - щом съвсем слабо ти тече, най-вероятно караш цветна бременост! Искренно ти пожелавам да е лека и безпроблемнна!

... и пиши като отидеш на доктор

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Зое успокой се и спри да търсиш светила... Уви на толкова ранен етап - нищо не могат да ти помогнат ако нещата тръгнат зле... Пък ако си добре - могат и да те разстроят с глупости...
Затова в къщи в кревата и почивай и се надявай!
Успех!

# 12
  • Мнения: 2 123
зои, моето лично мнение е, че АКО ИСКАШ ТАЗИ БРЕМЕННОСТ Е РЕДНО ДА ВЗЕМЕШ НЕЗАБАВНИ МЕРКИ!Първо се свържи с лекаря си за консултация. Ако не те приеме бързо моит есъвети са:
1. Правиш си още 1 тест
2. Ако чертичката е по-наситена от предходния, значи че нещата може би вървят на добре. До срещата си с доктора пий но-шпа и ако прецениш си вземи утрогестан - класическата безобидна доза е сутрин и вечер по1.
3. Пълна почивка
Никакви цветни течения и кръвотечения не са добър знак по време на бременност. /особено ако продължат повече от 2 денонощия/

# 13
  • Мнения: 19
Момичета потресена съм!
Гинеколожката, която посещавам се отнесе направо с насмешка към моят въпрос, каза, че дори не е нужно да отивам да чакам да ме преглежда, защото било много рано, след 10дни, ако имало нещо да отида?! Казах и, че съм чувала за дуфастон и искам да го пия за задържане, а тя каза, че било излишно?!
Е, добре, знам, че не им пука, но аз и плащам 15лв за 5мин. консултация, поне затова можеше да ме привика?!
Още не съм решила какво ще правя, просто реших да споделя!
Спорен ден!

# 14
  • Мнения: 2 123
рани, ако пиеш нещо по-добре мини на утрогестан, както ти писах по-горе. По-добър и изчестен препарат е от дуфастона. Поспря ли ти течението?

Общи условия

Активация на акаунт