Бебешките прахове-какви..?

  • 1 728
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 535
 Heart EyesЗдравейте!Искам да ви попитам,да ми препоръчате някой хубав прах за пране за бебчовци!Доста от праховете развиват алергий при новородените.Аз вече имах такъв проблем с дъщеричката си както за праховете така и за козметиката. Stop Тъй като скоро чакам бебе,този път съм си взела козметика само на chicco,но за пране на дрешките се чудя!? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 999
Откакто се роди София ползваме само прах ТЕО за нейните дрешки и съм много доволна от него. Омекотител не ползваме. Сано Максима също е хубав прах за пране за бебчета.

# 2
  • Мнения: 4 915
Sano Maxima e прах за пране за бебета с много чувствителна кожа и склонни към контактен дерматит. Концентрат е и макар да е към 8 лв опаковката, стига за дълго време. Ние и нашите дрехи ги перем със същия прах. Доволна съм, а и ухае приятно.

# 3
  • Мнения: 353
А някой има ли мнение за Персил сенситив, продавачката каза, че ставал за бебета, така ли е?  newsm78
Ползвал ли го е някой да каже впечатления?

# 4
  • Мнения: 513
От 3-ия месец ползвам Персил и нямам оплаквания до момента  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз ползвах Тео,но се обринахме/не мисля че беше от него обаче/,и сега сме с най-обикновен Бебе на Роса.Козметиката беше Авент,но след този обрив сменихме и нея с Бюбхен.

# 6
  • Мнения: 50
Откакто се е родила ползвам само Тео бебе и съм доволна,сега покрай вълнените дрешки слагам и по малко омекотитил Lenor sensitive и проблеми няма Peace

# 7
  • Мнения: 4 358
Персил Сензитив, Сано Максима - това съм ползвала за децата си.
Синът ми беше с атопичен дерматит, проблеми не сме имали и с двата вида прах.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Ние ползваме само Теобебе и нямам никакви оплаквания. Български е, но е хубав и нямаме дрехи с петна. А за козметиката мисля, че за момента Бюбхен е № 1. Поздрави и леко раждане!!!

# 9
  • Мнения: 5 103
Сано Максима ползвам още от сега.

# 10
  • Мнения: 1 426
Персил Сенситив или Байби Флекс или Примаж (течен)  и омекотител Силан Сенситив, от Ленор-а му стават пъпки, от прехваления Максима съм супер недоволна не пере

Последна редакция: сб, 18 фев 2006, 14:31 от mania4ka

# 11
  • Мнения: 150
Sano Maxima - това ползвам почти от началото.Концентрат е и макар, че е скъп- 10-ина лева-  всъщност излиза доста икономично. Той е израелски прах и е специално за бебчовци.

# 12
  • Мнения: 8 505
А някой има ли мнение за Персил сенситив, продавачката каза, че ставал за бебета, така ли е?  newsm78
Ползвал ли го е някой да каже впечатления?

Какво друго да кажа,освен че не го сменям с друг преперат (е,ако пуснат течен Персил за цветно пране,веднага го сменям).Откакто се е родила малката,пера дрехите и с Персил за цветно пране (прахообразен) и минах на Сензитив когато го пуснаха течен.Никога не съм използвала бебешки препарат за пране.

# 13
  • Мнения: 1 547
Само Персил Сензитив. Омекотител не е необходим. Силан мирише много силно и съвсем случайно открих, че белият Бинго за 2 лв е чудесен и много хубаво мирише.

# 14
  • Мнения: 8 450
Какво ли не пробвах от праховете. Rolling EyesВече сме на течен Фрош и мисля,че няма да го смен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт