По колко време водите децата пеша на разходка?

  • 1 256
  • 22
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Явно днес преклих с разходката на детето ThinkingВодих го на вън без количка и вървя 50мин.Той проходи преди 2 седмици(но пред това пак го въдех на вън за ръка) и май много му дойде.Не даде признаци да е изморен, вървя си бодро през цялото време и за мое щастие след това спа 3ч.Не мисля да намалявам времето, щом иска да ходи, няма проблем.Интерсно ми е вашите деца по колко време вървят?

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мойта,ако походи повече от 30 мин. започва много да се глези.Не,че се уморява,но нещо го удря на лиготия.Затова пеша си ходим само в квартала,а на центъра с количката.

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 841
А на нас разходката пешком много трудно ни се отдава - тя е като изтървана, пусна ли я и хуква на където и видят очите и аз или баща и търчим след нея, затова ако обикалям по магазините съм с количката, а на разходка в парка - пак с количката до там и после я пускам, пеша ходим само до кварталния магазин  Wink.

# 3
  • Мнения: 188
Абсолютно същата история сме като НелиСА. 10 метра не мога да направя с нея, да съм я хванала за ръката и тя да ходи накъдето я водя. А гледам , че доста по -малки деца си вървят така, хванати за ръчичка, значи не е до възрастта , а просто до детето.
Иначе да бяга по площадки и градинки може да издържа  с часове - повече отколкото аз мога newsm62. Все още ползваме количката, иначе е невъзможно да стигна до там ,за където съм тръгнала  Wink

# 4
  • Мнения: 3 248
Ходят, докато се изморят, след това искат гуш...и аз подобно на товарно магаре ги гушкам и нося до крайната точка! Изразено във време, става дума за не повече от 30 минути! Thinking

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Доста ходи. Проходи на 1г 1м, но реално започна да пешеходства към 1г 5-6м. По това време зарязах количката, тъй като тя търчеше в една посока, аз я гонех, или втори вариант - в едната ръка мъкнех нея, с другата бутах количката, защото приемаше возенето в нея като лична обида.
Започнахме с неголеми разстояния - половин километър до Билла, вътре пазаруване и обратно още половин, и постепенно увеличавах.
Сега е пешехдка Simple Smile Макар че току я наскачат и започне..."Вземи ме. Не можа да ходя, боли ме крачето"/корема/ухото и каквито други части на тялото се сети... Но общо взето ходи с удоволствие, стига да не е бърз ход и да я оставям да изследва нещата, които срещаме по пътя. Заради последното смешно кратки разстояния ги "покоряваме" за по 30-45 минути - спира, гледа витрините, влиза в магазините, запознава се с продавачките... ooooh!

# 6
  • Мнения: 7 430
И да искам да ходи - не става Sad
Тук от както той е проходил е сняг, лед и т.н. Е, няколко пъти съм го извеждала и е ходилл, но не повече от 10м. а сега го прави в магазините - не повече от 15м.

Надявам се скоро да имам възможност да го разкарвам по повечко Wink

# 7
  • Мнения: 8 505
По около час е само ходенето.Без да смятам играта на площадката и повторното излизане следобед.Но ти май доста си го изморила,след като е спал 3 часа,моето диване спи в най-добрия случай по 2ч.

# 8
  • Мнения: 3 663
ами по около час май  Rolling Eyes
в смисъл завозвам я с количката до площадката или градинката и там я пускам да си щъка с приятелчетата и така около час
после се изморява и започва да се глези да я гушкам
но колкото и да е изморена спането е час и половина после  Crazy

# 9
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ходи, докато се измори, но това става само, когато е с мен. Когато е с баба си, мрънка, иска да я носят, капризничи и плаче....значи може да ходи един час, а може при друга ситуация (друг човек) и 10 минути да не изкара Confused.

# 10
  • Мнения: 3 537
Блазе ви,моя пък не иска да ходи,съвсем малко ходи не повече от 5-10 мин и иска да го гуша или в количката да се вози. TiredНе дава и да се води за ръката Sadабсурд,дърпа се.А като гледам някои дечица как хубаво се водат за ръчичка и си ходат,...а мойто-не и не ooooh!И мисля, че е от това, че има сняг и ,че са му доста дрехите през зимата. Sadама.....

Последна редакция: сб, 18 фев 2006, 11:28 от Мимис

# 11
  • Мнения: 6 390
почти на 14.месеца е бебона, ходи докато не се измори и започне да ми се увива по краката да я вдигна, меткам я в количката и е жива заспала  Laughing във времето ми е трудно да кажа, в парка сме от 1. до 2,30ч, ходи, тича, пада, сяда... монимално час и е ходенето без тичането  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 910
Ходи по 2-3ч., но накрая вече започват да и омекват краката. Иначе в това отношение не е много капризна, не ми се налага да я нося и целия път си прохожда сама.

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ходене не  Wink нашето е бягане Simple Smile
 ходи малко ако сме 2-те  след 5минути(20-тина метра) по4ва " мима ,мима" - вземи ме  - няма зна4ение къде "пешеходстваме" .
ако сме в парка оба4е навърта километрите - не спира . 
изобщо забелязвам 4е безцелното ходене не и харесва много - предпо4ита да я возя в коли4ката .

# 14
  • Мнения: 2 609
Нашите разходки са били най-много час, в квартала.Не е давала признаци да се е изморила и да иска да я вземам.Като тръгнем за центъра - в количката (все по-трудно ми става обаче да я задържам в нея ooooh!), че е далеч.

Общи условия

Активация на акаунт