Детска треска или детска шарка

  • 1 211
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
Мами, сутринта моя Ицко се събуди с 38 градуса температура.
Ходихме при педито, казва, че понеже има и едни ситни пъпчици по тялото е твърде вероятно да е детска треска или детска шарка, която не е заразна , а се изкарва от почти всички деца и протича с температура инищо друго. Отшумявала за 1-3 дни и само витамин C изписа и панадол при нужда.
Не знам такова нещо има ли, аз по принцип му се доверявам, но много се у1удвам, че има такова нещо. Казва ,че е подобно на физиологичната жълтеница и децата почти всички я изкарват и няма място за притеснение. Вие какво ще кажете, имали ли сте такова чудо?

# 1
  • Мнения: 5 531
Малката го изкара когато беше на 2месеца - температура 39 и цялата се беше обринала.Наистина отшумя за 2-3 дена .До колкото си спомням се боледува само веднъж.Не се притеснявай.Пожелаваме ви бързо оздравявяне.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
Малката го изкара когато беше на 2месеца - температура 39 и цялата се беше обринала.Наистина отшумя за 2-3 дена .До колкото си спомням се боледува само веднъж.Не се притеснявай.Пожелаваме ви бързо оздравявяне.
Благодаря ти!За първи път имаме температура и съм много притеснена!

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Мисля че се казва розеола поне тази болест е описана в д-р Спок ,точно така както и ти си я описала.
И ние миналата седмица имахме висока температура без нищо друго,та и при нас се съмняваха че може да избие обрив,но на третия нещата тръгнаха в друга поскока.И на нас ни беше за първи път с толкова висока температура!Скорошно оздравяване!!!

Общи условия

Активация на акаунт