малко късно, но все пак

  • 993
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Съжалявам, че повдигам темата за късното кърмене, изобщо не искам да влизам в спор с който и да било, но се почувствах длъжна и аз да напиша нещо по въпроса. Трябваше да го направя по-рано, но за съжаление най- малкият ми син е болен от една седмица и вече е с бронхиолит и просто място не мога да си намеря в момента, камо ли мислите да си събера, но все пак ще опитам.
Искам да се извиня на всички вас, които обидих с постинга си във септемврийската тема   bouquet. Съжалявам, че нападнахте Пипи и повечето септемврийки без да имат вина за каквото и да било. Моят постинг относно кърменето на дете над 3-4 годишна възраст е написан по много груб и невъзпитан начин и за първи път ми стана неудобно и ме хвана срам за нещо, което аз съм писала. Не искам да се оправдам ни най-малко, просто искам да се извиня.
Искам само да допълня, че и 3-те ми деца са кърмени (не малко време според мен), а най-малкият е все още на кърма и не съм си поставила определена дата, когато ще спра да давам кърма (наложи се да я давам от шише). Аз съм абсолютно "за" кърменето (давам кърма и на съседи за тяхното бебе и на банката  "майчина кърма"), реакцията ми беше за кърмене на дете на 3 г и нагоре. Както и да е, нямам намерение да се обосновамам защо чувствам така нещата, вече достатъчно се изписа по темата. Моля Ви, нека не превръщаме и тази тема в ожесточен спор, а ако модераторите преценят - да я заключат. Разбира се, ако някой иска да ми каже нещо - нека е на лични.
Знам, че постингът ми е "след дъжд качулка", но все пак държа да знаете, че съжалявам за поведението си.
поздрави

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Благодаря ти.   202uu
Надявам се в крайна сметка на всички да ни е минало лошото настроение и да останем с добри взаимни чувства  Hug
Ребята, давайте жить дружно!

# 2
  • Мнения: 6 243
Благодаря.

# 3
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
благодаря...  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз изпуснах караницата, но понеже рядко виждам някой достатъчно честен, за да се извини, когато види, че е сбъркал с нещо - Дани, браво smile3501

# 5
  • София
  • Мнения: 2 249
Да, Дани, прави ти чест!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Този постинг вече е достоен за уважение.
И аз благодаря, Даниспорт

# 7
  • Мнения: 3 161
Приемам извинението ти и се възхищавам на зрелостта ти да го напишеш по този начин. Всеки може да каже нещо необмислено и грубо (особено, когато мисли, че е сред свои и че засегнатата страна няма как да го чуе). Но колко малко е нужно, за да се поправи казаното и да се мине нататък, без да се стига до епически скандал като последния. Поздрави и бързо оздравяване на детенцето!

# 8
  • Мнения: 7 106
Аз също благодаря, наистина ти прави чест!

# 9
  • Мнения: 3 591
Дани, не по темата, но искрено ти съчувствам за болестта на детенцето ти. Пазете се и се кърмете - това е най-доброто нещо, което можете на направите в момента.
При нас поредица от бронхиолити през първите месеци(при които все до командно дишане стигахме)  отключи астмата на средния ми син, така че знам през какво минаваш за жалост от личен опит.

Целувки за малчо и да сте ЗДРАВИ   bouquet

# 10
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Супер си, Дани!

Надявам се, че покрай цялата патърдия повечко хора ще се замислим за толерантността и умереността. Включително и тук. Нека внимаваме как говорим!  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 915
Достойна постъпка.  Peace

Скорошно оздравяване!

# 12
  • Мнения: 64
Здрасти Дани,аз не по темата защото септември месец незнаех още за форума,но благодарение на теб вече сам в него.Бяхме в една стая в Шейново.
Стискам палци да се оправи бебчо.
Искам да кажа ,че в болницата бяхме 5 майки две от които със второ бебче едната Даниспорт,та Дани ни стимулира всичките да кърмим и колко е полезно за бебчето,в началото незнаехме как да слагаме бебчетата на гърдите и давахме АМ ,за по-лесно,защото ни болят гардите,-а тя не недавайте това мляко и ходеше при всяка една да и показва как да суче бебето.Никога няма да забравя тези моменти--Много ти Благодаря

# 13
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Наистина достойна постъпка  bouquet
Бързо да оздравява мъничето Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 4 381
Ей това се казва зряла постъпка. И аз благодаря и приемам така поднесени извиненията.
Бързо оздравяване на детенце!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт