Отделяне в собствена стая - кога?

  • 2 760
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Бебо  е на 11 месеца и обмисляме идеята да го отделим  в неговата стая да си спинка самичък. Чудя се, дали сега е подходящото време за това. На мен по-скоро не ми се иска, защото...  Не се смейте, но бих се чувствала сякаш сме го изоставили.  Embarassed  Коя е подходящата възраст? Може би докато е по-малък, че колкото повече расте, толкова "по-хитър" става и по-късно ще е по-трудно newsm78

# 1
  • Мнения: 2 731
За мен ми се вижда много рано .

# 2
  • Мнения: 46 434
Даже е късно.
Колкото по-рано, толкова по-лесно, като започне да разбира, тогава само можеш да си мечтаеш за отделяне  Laughing

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз още се ослушвам  Mr. Green
Уж на пролет ще обзаведем дестката стая, ама на мен така си ми е добре  Whistling, да си спим тримата в спалнята, та често Влади спи при нас с татко му
По-скоро за мен е по-лесно така, Влади спи неспокойно, пие мляко към 5 сутринта, буди се, иска  да се гуши, така 4е като го изместим, най - вероятно и аз ще се преместя при него,4е  сноването м/у спалните ще ме  Crazy
Според мен зависи от детето и от родителите -дали сикат или не искат да си нарушават уединението и рахатлъка  Wink

# 4
  • Мнения: 46 434
Gena, м/у другото след като я отделихме спря да се буди нощем  Peace не знам дали има някаква връзка  Wink

# 5
  • Мнения: 5 299
Ако имате възможност - я отделете. Аз мойта я свикнах за 1 месец само да спи при мен, и сега няма измъкване.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Gena, м/у другото след като я отделихме спря да се буди нощем  Peace не знам дали има някаква връзка  Wink
Ами, дано да има - ще разберем скоро и ние, 4е таткото ми спряга изре4ения по темата напоследък, ама нали не става той през нощта  ooooh!
Пък и на детето едва ли му се слушат най - разнообразни среднощни изблици от всякакъв характер  Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 370
Колкото по-рано, толкова по-добре. Ерик го отделихме, чак когато стана на годинка, тогава имахме възможност. От тогава нощем не се е будил

# 8
  • Мнения: 1 645
Колкото по -рано,толкова по - добре.
Дани свикна да спи сам от 1 месечна възраст.Никога не се е будил през нощта.

# 9
  • Мнения: 8 505
Мисля,че сте закъснели.Пак ще се получи,но по-трудно.Ако имахме стая за малката,щеше да си спи в нея от пристигането вкъщи.

# 10
  • София
  • Мнения: 725
Жожко го отделихме като беше на годинка. Искахме по принцип да го направим по-рано но трябваше да направим ремонт в спалянта та сколасахме тогава.

Мисля, че след отделянето всички започнахми да спим по-добре Laughing

# 11
  • Мнения: 3 861
И аз съм чувала, че колкото по рано, толково по добре. Ние Калоян още не сме го отделили и се опасявам, че сме доста закъснели, мисля да го направя напролет като приключи отоплителния сезон

# 12
  • Мнения: 3 089
аз си мосля на 6 м. да го направим това. ама при нас детската стая е на 2-я етаж, та ще има нощем едно пълзене нагоре-надолу. след 3 месеца ме питайте какво съм направила по въпроса

# 13
  • Мнения: 7 474
По-рано по-добре! Откакто я преместихме спим много по-спокойно и тя не се буди нощем и не я слушам как се върти и мърка. Peace В Чужбина бебетата се отделят от самото раждане и хората са много прави.

# 14
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Бобо си е сам в стаята от 4 месец и оттогава започна да спи по спокойно, както и аз междудругото. Мисля че колкото по рано толкова по добре стига да има такава възможност.

Общи условия

Активация на акаунт