детска градина в Бургас

  • 885
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Препоръчайте ми детска градина в Бургас  в центъра. Чувала съм добри мнения за Вълшебство (до ритуалната зала Вардар). Моля, споделете впечатленията си от вашите детски градини.

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Много ме е яд, че толкова хубави детски градини в Бургас са в прекалена близост до шумни булеварди с голям трафик. Аз лично не бих искала детето ми да посещава такава градина.

# 2
"Слънце"
 зад стария свободен

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
"Слънце" не е ли на "Оборище"  newsm78 ?! Не се сещам къде зад стария университет има детска градина...

# 4
  • Мнения: 649
Градината зад стария университет е на ъгъла на  "Цар Симеон" (бившата Републиканска и Гурко. Предлагат ли някакви доп. занимания за децата, спорт и т.н.

# 5
  • Мнения: 639
Незнам дали няма да ти е далечко ,но горещо ти препоръчвам "Пламъче"в Лазур на ул.Батак там сградата не е много нова но е подържана ,чиста и топла и персонала е страхотен.

# 6
"Слънце" не е ли на "Оборище"  newsm78 ?! Не се сещам къде зад стария университет има детска градина...
Да точно така.Тя е.Там си карах практиката.Градинката е супер.Учителките са страхотни,а директорката е най-готината директорката която съм познавала някога.Много готин човек. Peace
Имаше занимания по английски и изобразително
Сега може да има и нещо друго вече.


[/color]

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 87
за мен най добрата е Х Кр Андерсен зад Краставицата много чисто топло и уютно

# 8
  • Мнения: 1 809
Моят син  е в ОДЗ 7"Синчец" до стария театър.Нямам оплаквания,толичко е,чисто,занимават ги децата добре.Имат различни школи -по рисуване,лего,компютри,английски....Редовно имат или ходят на театър..Той ходи с голямо удоволсвие..Е,храната не е нещо впечатлаващо,но щом на моят злоядко му харесва,значи е добре:)

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
за мен най добрата е Х Кр Андерсен зад Краставицата много чисто топло и уютно

Аз също чух много добри неща за тази градина и там сме подали молба за Мартин.

Общи условия

Активация на акаунт