Търся електронна книга - тема 10

  • 126 716
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 13
Аз нещо да не отървах "Зимна приказка в Ню Йорк" или все още са тия 150стр. готови?

Поискай ми я. Вече са към 500 стр. Още малко остана.

# 451
  • Мнения: 147
Здравейте, искам да попитам дали някой няма случайно фен преводи на книгите на Лорън Донър от серията Новите видове (Фюри и Слейд ги прочетох почти на един дъх   Heart Eyes  ) или някакви други книги от авторката.  Praynig

# 452
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Здравейте, искам да попитам дали някой няма случайно фен преводи на книгите на Лорън Донър от серията Новите видове (Фюри и Слейд ги прочетох почти на един дъх   Heart Eyes  ) или някакви други книги от авторката.  Praynig

Засега само това е преведено от Лорън Донър; дори и при руснаците няма превод на тази серия. Скоро се очаква да пуснат третата книга - "Валиант", някъде до около месец.
Поредицата я има на английски, качена е в мейлбукс и ескейп.

# 453
  • Мнения: 6
Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .


tinkki_91@abv.bg
Благодаря !

# 454
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .


tinkki_91@abv.bg
Благодаря !

И двете книги, които търсиш са от вчера на пазара; предлагат ги както в електронен вариант, така и като книжни тела.
Мисля, че е малко рано да се появят тук или по някои торенти.

# 455
  • Мнения: 6
Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .


tinkki_91@abv.bg
Благодаря !

И двете книги, които търсиш са от вчера на пазара; предлагат ги както в електронен вариант, така и като книжни тела.
Мисля, че е малко рано да се появят тук или по някои торенти.


Добре,благодаря за инфото.

# 456
  • UK
  • Мнения: 4 307

Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .
"На затворени врати" на английски върши ли ти работа?

# 457
  • София
  • Мнения: 680
Здравейте търся книгата Целувка за Ана ,  ако я имате може ли да ми я изпратите на lubvi@abv.bg

# 458
  • Мнения: 945
Търся "Ако импресионистите бяха зъболекари" на Уди Алън.

# 459
  • Мнения: 275
Търся "Ако импресионистите бяха зъболекари" на Уди Алън.

http://chitanka.info/workroom/entry/1573

В RTF и TXT...

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 17:47 от ventcis

# 460
  • Мнения: 303
  Здравейте,
може ли някой да ми изпрати Трилогията Кросфайър,знам,че я има във Флибуста,но от час се опитвам да вляза там не става Sad дава ми че е грешна паролата.Много,много ще съм благодарна!
pharmastefi@abv.bg

# 461
  • София
  • Мнения: 680
  Здравейте,
може ли някой да ми изпрати Трилогията Кросфайър,знам,че я има във Флибуста,но от час се опитвам да вляза там не става Sad дава ми че е грешна паролата.Много,много ще съм благодарна!
pharmastefi@abv.bg


пратих ги

# 462
  • Мнения: 945
Благодаря, ventcis ! Peace
Аз я пуснах в търсачката на Читанка, но ми излезе, че няма такава книга newsm78
И друг път ми се е случвало така - книгата я има, но като я пусна горе, ми казва - не!

# 463
  • Мнения: 275
Благодаря, ventcis ! Peace
Аз я пуснах в търсачката на Читанка, но ми излезе, че няма такава книга newsm78
И друг път ми се е случвало така - книгата я има, но като я пусна горе, ми казва - не!

Тя не е в Читанка, а в Ателието на Читанка...  Peace
Търси в Google...

# 464
  • Мнения: 3
Имам въпрос, защо на повечето книги във формат pdf, които искам от mailbooks-a има сложена парола?! Аз искам да си конвертирам в epub, а така не мога...

Общи условия

Активация на акаунт