Покажете си хола :)

  • 72 871
  • 193
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
здравейте  Simple Smile
видях, че има теми за покажете си детските стаи, кухните и така нататък, но сега нека да има и една покажете си хола Simple Smile

# 1
  • Мнения: 0
само такава тема нямаше  Laughing
ето един блог с идейки за дома - http://ideimebeli.blogspot.com/

# 2
  • Мнения: 2 004
Такава тема има- №6 !
Няма кой да чете ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566481.750

# 3
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
да но тази тема е от 2011г а сега сме все пак 2014  и доста хора са направили малки или големи промени на своя хол и ще е добре да покажат новите си придобивки и новия си облик на хола. Скоро ще покажа и аз снимки на моя

# 4
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Да,онази тема наистина е много стара,а темите за кухните и детските стаи постоянно се обновяват и има колко много изписани нови теми.Така,че е добре да има и една такава,която да си подържаме.Аз за момента ще се въздържа от показване,че обмислям лек козметичен ремонт на хола.Като стане ще покажа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 448
Моля ви за съвет
у нас хола и кухнята да си отделни стаи , дели ги една стена , кухнята е около 23 кв.м.
аз много искам да съборим стената и да станат едно но мъжът ми неиска
знам че ако съм упорита ще го убедя но ме е страх после да не съжалявам  Embarassed
хем така ми е добре защото всеки си има своя кът да се отдаде на любим филм или интернет
хем пък ме е яд като почна да обикалям от едната стая в другата !
незнам дали да оставя хола самостоятелна стая !!

# 6
  • Мнения: 9 776
Моля ви за съвет
у нас хола и кухнята да си отделни стаи , дели ги една стена , кухнята е около 23 кв.м.
аз много искам да съборим стената и да станат едно но мъжът ми неиска
знам че ако съм упорита ще го убедя но ме е страх после да не съжалявам  Embarassed
хем така ми е добре защото всеки си има своя кът да се отдаде на любим филм или интернет
хем пък ме е яд като почна да обикалям от едната стая в другата !
незнам дали да оставя хола самостоятелна стая !!

На мен лично не би ми допадало да съм все в кухнята. Затова за мен е по-добре да са две отделни стаи. Peace
Това вместо запис. Предстои ни ремонт на хола. Преди години ни построиха бар, за времето си беше модерно, но вече не го искаме. За съжаление единствената чешма на етажа е точно зад този бар. Ще трябва да мислим вариант след като го махнем пак да има чешма. Вариант по другите стаи няма. Две спални и коридор са. Whistling

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 26 193
каква височина е

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 826
Doli, 40 см е дадена височината отстрани на снимката  Hug
Имам още неща,които съм си наумила да правя по хола,затова и нямам снимки,но изнамерих едно ъгълче да покажа за запис в темата.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Я да покажа аз една идейка за ТВ модул с плъзгане - може на някой да му е от полза - има доста използваемо пространство зад паното.

На бялото пано ще има телевизор по принцип....  Wink

              

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 26 193
интересно е

# 11
  • Мнения: 3
t_ilieva много интересен ъгъл - харесва ми.
Валети при нас хола и кухнята са едно просто защото нямаме друг избор. Според мен е по-добре да си останат две отделни стаи. Минусите на хол+кухня са доста.

# 12
  • Мнения: 0
Много интересен тв модул!
Ето го и нашия но още не е пристигнал.. поръчах го от явор, надявам се да стои добре както твоя..

# 13
  • Мнения: 5 833
Моля ви за съвет
у нас хола и кухнята да си отделни стаи , дели ги една стена , кухнята е около 23 кв.м.
аз много искам да съборим стената и да станат едно но мъжът ми неиска
знам че ако съм упорита ще го убедя но ме е страх после да не съжалявам  Embarassed
хем така ми е добре защото всеки си има своя кът да се отдаде на любим филм или интернет
хем пък ме е яд като почна да обикалям от едната стая в другата !
незнам дали да оставя хола самостоятелна стая !!

Дълги години живях в апартамент с отделна кухня.Беше ми писнало да притичвам и пренасям. Особено като сме имали гости.Въпреки съдействието на съпруга ми.
Сега сме в апартамент с холокухня. От тази гледна точка-добре. Но при нашите ,български, навици на готвене и хранене все ми мирише на готвено.Въпреки аспиратора,въпреки отварянето на прозореца,който е в непосредствена близост до печката.
Така,че ако сега избирам отново,много ще се затрудня. Маже би холокухня,така проектирана,че да може да се сложи  плъзгаща врата-ако искаш отворено,ако искаш не.

# 14
  • Мнения: 9 776
.... Но при нашите ,български, навици на готвене и хранене все ми мирише на готвено....

В смисъл? В чужбина готвят и ядат така, че да не мирише? Не се заяждам. Просто ми стана интересно. Със сигурност там, където се готви, мирише на готвено, затова и аз съм против да е едно общо помещение. Освен това ще се избегне постоянното притичване до хладилника и масата за хапване на нещо "набързо".

Общи условия

Активация на акаунт