Монтана

  • 24 951
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
има ли мами от монтана,защото не съм срещала

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 13:15 от Tatti

# 1
  • Мнения: 5 577
Ех, ех ... баба имам там, и дядо, стринка, чичо и два броя първи братовчеди, които не съм виждала от 3 години.  Cry Cry Cry

Там израстнах, на ул. Неофит Рилски 52.  Tired

Много се натъжих ...


п.п.има подфорум, по градове.  Peace

# 2
  • Мнения: 46 437
Има, има, аз и maatete  Grinning
Но аз вече не живея там  Rolling Eyes
Имаше още една мама, но тя май вече не пише  Thinking
Виж си личните съобщения след малко  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 936
И аз съм от Монтана  Hug
По принцип живея в София, но сега съм за няколко месеца в Монтана

# 4
  • Мнения: 108
Хайде и аз да се разпиша, макар че не съм си била в Монтана от повече от половин година...ех! Blush

Какво да се прави, сега живея на друго място, правя ремонт на трето...пък и изобщо останаха ли млади хора в Монтана?

# 5
  • Мнения: 1 464
Здрасти Дани,я и аз да се разпиша тука,току виж някой видял темичката.Май няма много мнтански мами във форума Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 271
петя здравей.
искам да ми кажеш как да си изкарам снимка на марти на подписа.
ние днес имаме рожден ден черпя те макар и виртуално

# 7
  • Мнения: 1 464
Писах ти на лични

# 8
  • Мнения: 984
е и аз да се разпиша от 1 г. кракът ми не стъпвал там, но мисля април месец да поседя за около две седмици търся съмишленици, защото не остана никой от съучениците ми

# 9
  • Мнения: 108
Момичета, имам чувството, че нашият град се представя най-зле в този форум...ужас, вече не се произвеждат монтанчета ли,какво? Simple Smile Или всички сме от друго място вече? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 32
Здравейте майчета монтанчета,
с радост бих се присъединила към монтанските редици, въпреки че от десет години живея в София.Монтана си остава моя роден град където израснах, и прекарах много хубави години, при всяка възможност пътувам при родителите си там.
Понякога ми липсват хубавите градинки и особено Монтанезиума/ това си е моя квартал/, много е приятно да се разхождаш там, толкова е чисто и спокойно.
Предполагам , че през април аз също ще прекарам седмица-две там, още повече че много мои приятелки са там с бебенцата си, затова нямам търпение да ги видя.
Независимо, че придставянето в темата е слабо в Монтана има много бебенца, но не знам, дали майките им имат достъп до Интернет и дали считат за нужно да влизат и се консултират по "бебешките" си проблеми newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 429
Здравейте, мамчета, аз също съм от Монтана, но живея в София. Дори родих второто си дете наскоро там. Родителите ми още живеят там и много често си ходим. Дори планувам лятото с децата да сме в Монтана за по-дълго.

# 12
  • Мнения: 108
Ей,момичета, още сме на 1-ва страница на темата...! Embarassed

Май ще си идвам в Монтана за една седмица в началото на април - след почти година пауза!! Развълнувана съм, макар че сигурно малко се е променило там...Добре, че имаме Монтето, иначе не знам къде ще разхождам Маги....

Имате ли предложения за маршрути за разходка?  baby_neutral

# 13
  • Мнения: 271
има доста места за разходка.като си дойдете ще си организираме една монтанска среща

# 14
  • Мнения: 32
Вече е ясно от 8.04 ще сме за две седмици с бебо на гости на баба и дядо в Монтана.Така , че по цял ден ще кръжа в Монтанезиума, Слънчевата градинка или в Градската градина.
Кой друг тогава ще е там, нека се организираме за среща!

Общи условия

Активация на акаунт