Педиатър в кв. Княжево

  • 790
  • 4
  •   1
Отговори
Имам нужда от помощ. След две седмици ще се появи наследника и имам нужда от информация за добър педиатър в района на Княжево.

Много ще съм ви благодарна ако ме насочите към някои.

Мерси

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 11:55 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 829
здравей! леко раждане!
по темата: педиатрите се намират в една ниска сграда (малко прилича на бараки  Close) зад частната АГ клиника "Райна Княгиня" (ако я знаеш). не е далече от спирка Охрид на 5-цата. както и да е, ние сме там при д-р Стоянова (по Здравна каса), за която получих информацията от форумите. като цяло изглежда компетентна. много хубаво е, че не предписва антибиотици за щяло и нещяло. НО идеални хора (педиатри) май няма: макар че на пръв поглед е поддръжник на кърменето, неволно дава погрешни напътствия на майката (което при мен за малко да доведе до отбиване на бебето) и понякога държи малко назидателен/поучителен тон, ако не си съгласна с нея.

още сме при нея, поради липса на по-добра алтернатива, а и защото ни е близко и удобно. ако имам съмнения за нещо, водя бебо на частно  Sad

дано съм ти била от полза.

за другите педиатри на същото място нямям впечатления.

# 2
Mnogo mersi za pomoshta. A njakakyv telefon mojes li da mi dadesh? Az vidjah edin ama toi e greshen.

Mersi

# 3
  • Мнения: 829
мога да ти дам мобилен на Стоянова, но не ми се иска да го пиша тук. ако имаш мейл, дай го и ще ти пратя; ако искаш, може да се регистрираш във форумите и ще ти пратя на лично съобщение.

иначе там има и един общ телефон (стационарен), но той е за всички кабинети и трябва да извикват лекаря навън, за да се обади... тъй че няма да ти свърши работа (пък и не го помня  Wink)

# 4

Общи условия

Активация на акаунт