Детски клуб в Овча купел и Красно село

  • 2 001
  • 9
  •   1
Отговори
Някой има ли информация за детски клубове за почасово гледане на деца в района на Красно село и Овча купел?
Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 1 393
Скоро открих една пицария в Красно село със стая за деца и една кака ги гледа.
Незнам как стои въпроса за по-дългото гледане,но е адски удобно да се съберем с преятели и да не търся постоянно с поглед дъщеря ми.Каката е много симпатична и не се плаща нищо,освен консумацията в заведението.Ако някой иска мога да му кажа къде се намира,но на лично,за да не си помисли някой,че правя реклама  Hug

# 2
  • Мнения: 3 861
Да не говориш за пицарията, намираща се в един много дълъг блок, в близост до п-ката? До нея има аптека. На пицарията и забравих името обаче Embarassed Thinking
Намира се на ул. Хубча?

# 3
# 4
  • Мнения: 137
Аз пък в пицарията никога не съм виждала какичка, която да наглежда децата. Винаги слиза по някой/няколко родителя. Да не е някаква новост Simple Smile

Точно зад блока с пицарията има един детски клуб, мисля че се казва Ескалибур, в една къща. Има хубаво дворче, но за цени не знам. Лятото обикновено е навалица от по- големички дечица. Аз проверявах за моя, когато беше на 2г.7м но не го взеха т.к. се занимавали с деца над 3г. След това не съм ходила пак.

Освен това забелязах че на Дойран, малко преди къстовището с Г.Делчев се е появил някакъв детски клуб, но така и не съм го проверявала. На стъклото пише че организирали рожденни дни.

# 5
  • Мнения: 750

Освен това забелязах че на Дойран, малко преди къстовището с Г.Делчев се е появил някакъв детски клуб, но така и не съм го проверявала. На стъклото пише че организирали рожденни дни.


Не съм влизала в този клуб, макар че е много близо до нас. Заглеждам го няколко пъти. Казва се "Кръц-кръц" или нещо подобно, но ми изглежда доста неуютен.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 932

Освен това забелязах че на Дойран, малко преди къстовището с Г.Делчев се е появил някакъв детски клуб, но така и не съм го проверявала. На стъклото пише че организирали рожденни дни.


Не съм влизала в този клуб, макар че е много близо до нас. Заглеждам го няколко пъти. Казва се "Кръц-кръц" или нещо подобно, но ми изглежда доста неуютен.
В този клуб бяхме на рожден ден скоро, но няма нищо вътре. Два салона са един над друг, долу е за децата и има една леля която им измисля игри, но няма играчки или нещо подобно. Децата търчат по стълбите м/у етажите а те са супер стръмни и постоянно ни беше страх. Не ми се струва удачно за рожденни дни.

# 7
  • Мнения: 2 978

Освен това забелязах че на Дойран, малко преди къстовището с Г.Делчев се е появил някакъв детски клуб, но така и не съм го проверявала. На стъклото пише че организирали рожденни дни.


Не съм влизала в този клуб, макар че е много близо до нас. Заглеждам го няколко пъти. Казва се "Кръц-кръц" или нещо подобно, но ми изглежда доста неуютен.

И аз съм се заглеждала...много празно ми се вижда newsm78

# 8
Много ви благодаря за информацията. Мисля, че се сетих за пицарията. Звучи добре - ще трябва да се пробва. Това на Дойран се сещам, че съм го виждала, но и на мен не ми хареса особено отвън.
Благодаря още въднъж

Ако някой знае други подобни места, информацията няма да ми дойде в повече

# 9
  • Мнения: 2 978
Детски център "Мак Дак"

Просторно и обезопасено място на открито, с много пързалки и пясъчници, люлки, играчки, надуваем замък и много други забавления. А родителите могат да седнат и поръчат нещо докато децата им се забавляват.
кв. "Овча купел" 1, между бл. 514 и бл. 522

Занималня "Дядовата ръкавичка" - http://rakavichka.hit.bg

Занималня за деца от 5 до 12 години.
жк Бели брези, ул. "Дойран" 9А, ап. 6
тел.: 02/ 958 41 96



Общи условия

Активация на акаунт