подготовка за изпити след 7 клас

  • 402
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Мили мами . знам . че темата е банална . но много моля за помощ ! Ако някоя от вас има информация за курсовете към  " ВЕДИ " в София . моля да сподели своя опит и впечатления . Къде и как се готвиха вашите деца ?...Предварително ви благодаря !...

# 1
  • Мнения: 3 740
За "Веди" нямам никаква информация, и тримата ми гимназисти се готвиха в "Регалия 6", много съм доволна, и тримата са в добри училища. Ако те интересуват подробности, питай, на разположение съм.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 171
Моят син също се подготви в Регалия 6.Влезе по първо желание на първо кмласирене в много добро училище/не езикова гимназия/

# 3
  • Мнения: 116
А къде се провеждат курсовете на "Регалия 6" ? И по колко часа седмично ?...Живеем в центъра и предпочитам да е близичко.  Много ви благодаря за отговора ! Радвам се че децата ви са доволни !...

# 4
  • Мнения: 3 740
Слава, да не сте в НПМГ? Моите и двамата са там, въпреки че имаха бал за езиковите.

ИН_НА, миналата година курсовете се провеждаха в сградата на 119-то у-ще в "Изток", по 6 часа всяка събота - три БЕЛ и три математика. Сега не знам как е. Учебен център "Регалия" имат страница в нета, провери там за подробности.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт