Как спите с дълга коса?

  • 7 966
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Пускам моята до кръста,вече е доста под раменете,но все по-трудно се разбираме с нея нощно време  Laughing Laughing Laughing Защипва се под мен и като се въртя е доста болезнено на моменти.Пробвах да я връзвам,но тъй като трябва да е на върха на главата,за да не лежа върху вързаното и така тежи,не е удобно.Вие как спинкате с прекрасните си дълги свили ???  newsm78  Thinking

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Цял живот съм била с дълга коса (до кръста) и никога не съм имала проблеми със спането  Simple Smile. Не я връзвам, а я отмятам над главата - колкото и да се въртя, тя си стои там.

# 2
  • Мнения: 967
Аз спя с вързана коса - долу ниско на тила. Ако я вържа горе на темето от пъването сутрин ме боли глава. но това май си е до навик - като малка спях с коса вързана високо и не ме е боляла главата. Пробвай!

# 3
  • Мнения: 280
   Аз я връзвам на кок горе на главата, но по хлабаво и нямам проблеми с главоболие. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Цял живот съм била с дълга коса (до кръста) и никога не съм имала проблеми със спането  Simple Smile. Не я връзвам, а я отмятам над главата - колкото и да се въртя, тя си стои там.
И аз така

# 5
  • Мнения: 4 371
Повдигам я нагоре, така хем не ми става "дупка" и не ми се сплесква.

# 6
  • Мнения: 4 406
отмятам силно косата назад и се старая да улуча съпругът в лицето, белким спре да хърка.
но не я връзвам- заболяват ме корените

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Вързана на хлабава опашка високо, опашката "лежи" на възглавницата и не ме боли нищо.

# 8
  • Мнения: 2 498
Цял живот съм била с дълга коса (до кръста) и никога не съм имала проблеми със спането  Simple Smile. Не я връзвам, а я отмятам над главата - колкото и да се въртя, тя си стои там.

И аз така....

# 9
  • Мнения: 27 524
отмятам силно косата назад и се старая да улуча съпругът в лицето, белким спре да хърка.
но не я връзвам- заболяват ме корените

Е,еее,ама това страшно ме развесели,така се разхилих,че щях да събудя бебето  Laughing Laughing Laughing

И аз така ще правя... Mr. Green
 И аз я отмятам мойта нагоре,но тя не е от хубавите,тежки коси,дето ще лежат там,дето ги сложиш.Мойта е пухеста и гадна,тънка и все се вре навсякъде. Tired Tired Tired

# 10
  • Мнения: 5 391
Спя само с вързана коса.Така стоя и в къщи, дразни ме ако ми се мотае постоянно, макар че не е от тия до кръста, а средна дължина.

# 11
  • Мнения: 4 371
Добре де, а като спите с вързана коса, тя после не ви ли е на вълни от връзването?

# 12
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
горе на кок хлабаво. опитай на 2 плитки отстрани.

# 13
  • Мнения: 27 524
Добре де, а като спите с вързана коса, тя после не ви ли е на вълни от връзването?

То май си зависи от косата.При мен не става на вълни,но вече не се разстила равномерно,личи си,че е била вързана,изкривява си формата някакси.

# 14
  • Мнения: 2 657
Моята е по4ти до кръста GrinningКато спя я връзвам ниско на тила и след това слагам още 2-3 ласти4ки надолу по дължината WinkМоже би,ве4е съм свикнала,та не ми прави впе4атление да ме убива и скубе докато спя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт