СКЛАДОВЕ НА ЕДРО

  • 4 548
  • 8
  •   1
Отговори
НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ СКЛАДОВЕ ЗА ПАМПЕРСИ И ХРАНИ

# 1
  • Мнения: 2 255
за памперси - има борса на ул.Чаталджа - края откъм моста Чавдар
за храни - Бебелан (ако не бъркам името - вносителите на Гербер) на Ботевградско шосе - до Транскапитал
само тези знам  newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Бебелан не работи на дребно,само с фирми

# 3
  • Мнения: 1 187
В Люлин има една борса, срещу Бриколажа, зад бензиностанция Шел, там има един склад за памперси, храни и много други бебешки и детски стоки.

# 4
някой знае ли складове на едро в русе за памперси и храни

# 5
  • Мнения: 5 140
В Люлин има една борса, срещу Бриколажа, зад бензиностанция Шел, там има един склад за памперси, храни и много други бебешки и детски стоки.

Адрес или телефон може ли, ако имаш разбира се, а и как се казва... Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 11 657
В Люлин има една борса, срещу Бриколажа, зад бензиностанция Шел, там има един склад за памперси, храни и много други бебешки и детски стоки.

Адрес или телефон може ли, ако имаш разбира се, а и как се казва... Hug

Интересува ме в събота работи ли този склад,има ли минимални количества?Освен бебешки храни и памперси какво друго се предлага там?
Благодаря!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Складът работи и в събота, докъм 13-14 ч., има и играчки, дрешки и обувки. Има също памперси за възрастни, дамски санитарии, тоалетна хартия, салфетки...Пазарува се в количество, каквото пожелаеш. Собственикът се казва Марио, за съжаление в момента не е при мен визитката му, за да напиша тук телефон за връзка и точен адрес. Даденото описание по-горе обаче е съвсем точно. На светофара при Бриколаж - в дясно, после, веднага на бензиностанция Шел - в ляво, и като се влезе по пътя зад бензиностанцията - пак в ляво. 20-тина метра нататък е магазинът, от дясната страна.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 657
Благодаря  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт