Макропен

  • 8 392
  • 10
  •   1
Отговори
На десет месеца сме, три дни пихме панадол и нурофен за температура и червено гърло, след което започна силна кашлица. Изписаха ни макропен и витамини пиковит. Знаете ли нещо за тях?

# 1
  • Мнения: 2 732
Не знам какво точно те интересува .Моето дете пи Макропен при бронхит но не му мина от него при преглед от друг лекар каза че този антибиотик е много слаб , но вие пък сте по -малки .

# 2
  • Мнения: 3 042
Rolling EyesМакропена това е еритран /в българия преди го имаше,  newsm78сега може и да не се произвежда вече/, но този антибиотик наистина е много слаб.
[/size]

# 3
На нас явно ни повлия добре, на втория ден кашлицата силно намаля. Притесниха ме коментарите в аптеката, че това е стар не толкова пречистен антибиотик и че тези витамини не се давали под 1 годинка.
Благодаря Ви!

# 4
  • Мнения: 2 732
Да стар е антибиотика и рядко си изписва .А относно витамините то на всички пише че са над годинка.Радвам се че сте на път да оздравеете.  bouquet

# 5
  • Мнения: 449
На нас този антибиотик също не ни помогна. Даже нещата се влошиха и се наложи да влезнем в болница. Тогава дъщеря ми беше на 11м. Аз също знам, че е много слаб. Според мен трябва да заведеш детето да го прегледат отново и да му изпишат нещо за кашлицата.
Успех и бързо оздравяване!

# 6
  • Мнения: 7 640
изобщо не е слаб антибиотика, зависи какво искате да лекувате с него.
Изключително безвреден е, дава се на бременни и малки деца.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Притесниха ме коментарите в аптеката, че това е стар не толкова пречистен антибиотик

Просто полудявам при подобни коментари #2gunfire
Антибиотикът си е добър, но това не е масова профилактика,та да пускаш тема как е подействал на останалите.Всеки човек е индивидуален,както и конкретния случай на предписване на антибиотик.Щом лекаря е преценил,значи трябва да го даваш.Ако имаш съмнения относно компетентмността му,потърси друго мнение или направете антибиограма за чувствителност на щама към макропен. Стига с тези глупости...слаб антибиотик Tired

# 8
  • Мнения: 2 732
Притесниха ме коментарите в аптеката, че това е стар не толкова пречистен антибиотик

 Стига с тези глупости...слаб антибиотик Tired
Защо да е глупости лекар ми го е казал ? Thinking

# 9
  • Мнения: 7 640
защото такова понятие няма- има нечувствителни микроорганизми Grinning

# 10
  • Мнения: 2 732
Щом казваш -няма да споря  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт