Въпрос за прегнил?

  • 1 517
  • 7
  •   1
Отговори
Не искам да си давам фалшиви надежди и да се окаже, че прегнила е позитивирал теста, затова кога най-рано мога да си направя такъв след прегнила? Искам да си направя един и да си видя отрицателния резултат и да сложа край на надеждите за този месец  Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 612
Мисля, че трябва да минат поне 12 дена ако са ти били 10000 единици. Зависи от дозата.
Най-добре изчакай до 14-ти ден.
Успех!

# 2
Сложиха ми 5000 Simple Smile в събота на обяд... дали след 2-3 дни да не пусна един кръвен?

# 3
  • Мнения: 724
Тиквичке, рано е за какъвто и да било тест. Още повече, че Прегнил от 5000 се маха от тялото за 7-8 дни, най-малко. Изчакай 10 дни и тогава - кръвен, ако ти се занимава.

Успех!

# 4
  • Мнения: 105
Здрасти , значи по моята схема за последно прегнил 5000 съм направила на 29.07 и на 1.08 съм правила кръвния тест за бременност а на15.08 съм направила уринен за по голяма сигурност. Успех

# 5
  • София
  • Мнения: 213
Миличка
на предишната инсеминация доктора ми каза да чакам 10 дни след Прегнила и да направя тест , но аз нямах търпение и на 7 -мия ден направих тест.Беше положителен .След 4 дни ми дойде М. и тогава се убедих че доктора е прав- поне 10 дни след инжекцията  се тества.
Знаеш че сме на един хал , така че...каквото ни е писано.Дай Боже да е EFP

 Praynig

# 6
Миличка
на предишната инсеминация доктора ми каза да чакам 10 дни след Прегнила и да направя тест , но аз нямах търпение и на 7 -мия ден направих тест.Беше положителен .След 4 дни ми дойде М. и тогава се убедих че доктора е прав- поне 10 дни след инжекцията  се тества.
Знаеш че сме на един хал , така че...каквото ни е писано.Дай Боже да е EFP

 Praynig

Ох, виж как ме усещаш значи Simple Smile
В понеделник на кръвен и точка, няма да го мисля!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 123
и на мен ми бяха били 5000,направих тест на 12-ти ден и беше отрицателен,а на 17-ти - положителен.Така че ,по-добре поизчакай.

Общи условия

Активация на акаунт